Wpis z mikrobloga

#dogecoin #dogeholdem

Niesety ale muszę wszystkich ostrzeć przed użytkownikiem @flush

Oszukał mnie na 300k dogów, przegrał je ze mną w pokera a potem napisał, że nie jest mi w stanie ich oddać.

Wiem, wiem ja też dałem ciała wierząc na słowo, ale nie życzę sobie szyderczych postów :)

Podsumowując radzę uważać przy wszelkiego rodzaju transakcjach z w/w userem.

Pozdrawiam
  • 17
  • Odpowiedz
@vomar: Przegrałem ileś razy z rzędu, myślałem że ostatni raz się uda i wyjdę na swoje. Dogi które miał dostać @lukasz728 postawilem na ruletce i przegrałem. Z hazardem mam trochę problemy i emocje spowodowały, że poszedłem się szybko odegrać. Mimo że @lukasz728 zmarnował na mnie trochę swojego czasu to dostał 84k które wygrał we wcześniejszych grach. Wiem, że jestem oszustem. Przepraszam wszystkich i jescze raz publicznie przepraszam użytkownika @lukasz728. Nie
  • Odpowiedz
@PadmaN: Pieniędzy nie mam aby oddać. Wszystkie oszczędności zainwestowałem w dogecoiny aby nie przewalić złotówek w internetowych kasynach. No to się okazało że na dogecoiny można grać w pokera i stawiać na ruletce. I wyszło jak zawsze.
  • Odpowiedz
@flush: jak w realu tak się będziesz dresom tłumaczyć to życzę powodzenia. Masz mu oddać tą kasę a nie "przepraszam nie mam" jak jakiś cygan.
  • Odpowiedz