Wpis z mikrobloga

@klik: no to i tak nc+, polsat ma sporo niszowych kanałów typu romance tv czy ID, których i tak nikt nie ogląda, nc+ ma wszystko, i te niszowe i te lepsze typu c+
@klik: będziesz żałować. zależy od oferty ale polsat nawet w tej najwyższej nie ma nic ciekawego.

a dekodery nc+ ma najlepsze na rynku, o ile nie siedzisz przed tv i nie wyszukujesz ręcznie kanałów fta to nie ma potrzeby brać innego dekodera.
@klik: dekodery niesamowicie beznadziejne. Zawieszają się, nie działają w nich dodatkowe funkcje, źle przekazują dźwięk. O ile pamiętam to wynajmuję się je za 10zł miesięcznie. Umowy na jaki okres teraz dają to nie wiem, u mnie było to zawsze 6 lub 9 miesięcy.
@Amas: co za głupoty opowiadasz z tym wynajmem? mam czarnego turboboxa i nic za wynajem nie płacę, poza tym nic się nie wiesza.

@klik: oferty masz dwie, comfort+ i uniwerse+, w uniwerse masz wszystko poza kanałami premium więc polecam uniwerse i ewentualnie c+ jeśli interesuje Cię premium. nie polecam żadnych filmboxów, hbo, cinemaxów.
@nasedo: no płacę chyba 10 za czarnego i 5 za białego, ten czarny się wiesza co chwilę, wymieniali już ze 4 razy...

@klik: teraz niewiele mogę powiedzieć, dopiero za 3 miesiące kończy się mi umowa z ncplusem i wtedy będę wracał do polsatu, tam problemów nie miałem żadnych.
@klik: Nie wiem jak cp, ale nc jest tragiczne. Moja matka ma, w porównaniu do samej cyfry to lipa i tyle. Dekoder się wiesza, obsluga kanałów też niezbyt daje radę, nie polecam.