Wpis z mikrobloga

Hej, wy też dostajecie ataku paniki na widok szczęśliwej rodziny i później macie przez to koszmary? Macie ból dupy bo komuś udało się spłacić dom w wieku 30 lat i mieć spokój ducha? Pytam, bo sądził pewnego czasu i pewnie nadal sądzi tak jeden z gości, który jest zdecydowanie człowiekiem mających jedne z największych urojeń prawakoidalnych na tym portalu widzącym i myślącym wszędzie o złym, najgorszym "lewactwie", nawet podczas porannych przemyśleń przy piciu piwa i oglądaniu filmów. Wracając do pytania, ja raz widziałem rodzinę złożoną z białego heteroseksualnego pewnie katolickiego związku z dwójką dzieci i do dziś nie mogę się po tym pozbierać, tak bardzo mnie to poruszyło że aż zdecydowałem się założyć konto na tym portalu, tak więc uważajcie na siebie bo jak widzicie trauma po czymś takim może być silna i prowadzić do najgorszych życiowych decyzji...

#codziennykonfiarz 25/??? <- Tag do obserwowania

Link do wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/53701609/najpiekniejsza-rzecz-na-swiecie-to-spokoj-ducha-i-/

#bekazprawakow #bekazwykopkow #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #heheszki #neuropa #matti28 #dziendobry
Pobierz
źródło: comment_16603810013CKVel9u2iq7LI4CLsg0R6.jpg
  • 6
@Devhar:

Macie ból dupy bo komuś udało się spłacić dom w wieku 30 lat i mieć spokój ducha?


Z ciekawości weszłam na jego profil, żeby zobaczyć co tam współcześnie u niego słychać, a tu koleś pisze, że spłaca kredyt na dom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś tu się nie klei.

jeszcze przez rok muszę opłacać znacznie większą kwotę kredytu, który brałem na dom (...)
Pobierz
źródło: comment_1660390488IqkwGepJ1ernDnbbtPbjAC.jpg