Wpis z mikrobloga

@Bananek2: a to ustalili już właścicieli tych śmieci, bo ja jedynie słyszałam o jakiejś biednej kobiecie która wynajęła teren, po jakimś czasie najemca znikł pozostawiając beczki z trującymi, bliżej nieokreślonymi substancjami i to ona miał zapłacić za utylizację, o ile pamięć mnie nie myli, coś ponad 1 mln zł. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bananek2
Kary nie przewyższają kosztów utylizacji więc bardziej sie im opłaca podpalic niż zutylizować. Smutna prawda. To samo jest z odpadami trafiającymi do rzek.
Srogie kary to jedyne rozwiązanie, zeby pozbyc sie takiego działania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Bananek2: Artur K. co organizował nielegalny import śmieci do Zgierza dostał dwa mandaty - 500 i 2000 zł, Jacek S., który dał na to teren nie dostał nic. Michał K., który był prezesem firmy, która niby miała to przerabiać na nieistniejących maszynach nie dostał nic. Panowie dalej oszukują ludzi na Kaczeńcowej w Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kismeth odrazu mówię że takie szare strefy lewych zajebiście opłacalnych biznesów których nikomu nie opłaca się likwidować są za pisowcow jak i były za poprzednich rządów także tyle jak by się zaraz ktoś pruł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kismeth odrazu mówię że takie szare strefy lewych zajebiście opłacalnych biznesów których nikomu nie opłaca się likwidować są za pisowcow jak i były za poprzednich rządów także tyle jak by się zaraz ktoś pruł

@Kingside: nieprawda. Wiem to z pierwszej reki, że gdyby nie pisowska władza to nie doszłoby do największego pożaru śmieci na Borucie w Zgierzu. Jacek S. zaczął swoje przekręty ze śmieciami jak tylko PiS doszedł do
  • Odpowiedz
@Kismeth Przykład anegdotyczny. Przed rządami PIS była to taka sama patologia, jak teraz. Przecież w łódzkim co się działo, to głowa mała. Płakać się niekiedy chciało od tego... Mam "znajomego", którego rodzice tak się dorobili (z czasem przenieśli się na normalne firmy) i mieszkają sobie teraz w willach.

Nie gadaj głupot, że to nowy problem, bo od dzieciaka nielegalne wysypiska i spalanie ich, mafie śmieciowe, brak edukacji obywateli (we wszystkich wioskach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
to te same śmieci co jechał ciężarówkami z Niemiec? mondzejse nie wspomniec

@jarema87: Tak, same przyjechały i za darmo się tutaj składowały same a potem same się umieściły w chmurze. Żaden pazerny Polak nie brał w tym udziału.
  • Odpowiedz