Wpis z mikrobloga

@sasik520: Wszystko jest lepsze niż PiS. Przykro mi, ale taka jest prawda i trzeba wybierać mniejsze zło. Myślisz, że będę zadowolony jak jakaś róża thun czy inna jachira będzie ministrem i będę musiał oglądać ich krzywe uśmieszki, bezpaństwowe poglądy i chamskie odzywki w tv? No nie bardzo, ale przynajmniej ludziom będzie żyło się lepiej, bo PiS po prostu #!$%@? ten kraj.
@Glikol_Propylenowy: jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby nikt nie miał większości.

Przekonałem się o tym, gdy PiS chciał rozdać kasę dla ogrzewających węglem, a opozycja doprowadziła do rozszerzenia tego rozdawnictwa (oczywiście, ja się nie łapię, jak zwykle; miliardy jak nie biliony rozdane na lewo i prawo, nie dostałem ani grosza, chociaż dołożyłem się setkami tysięcy złotych).

To mi otworzyło oczy. Następny rząd też będzie rozdawał. Też będzie kpił z prawa. Też będzie
@sasik520: żeby Polska się zmieniła pokolenie urodzone w PRLu musi wymrzeć - inaczej nie da się zmienić polskiej mentalności. Po prostu PRL zrobił z naszych rodaków kompletnych ignorantów i Januszy nie tylko politycznych, ale tutaj znowu nie można temu pokoleniu odmówić tego, że nadają się do zapierodlu i pracy jak nikt inny i tylko przez to mamy takie wysokie PKB, że jesteśmy zielona wyspa w UE.
Nie możemy rezygnować z naszej
Potrzebny jest czas, który działa na naszą korzyść.

Ale wypisywanie, że gość czeka aż nas Niemcy przejmą? No #!$%@? to się nadaje do abw tak naprawdę.


@Glikol_Propylenowy: działaŁ. Albo tak nam się wydawało. Już nie działa.

Nasi przodkowie mieli szansę, ale nie, musieli walczyć. W gimnazjum, jakies 20 lat temu, planowałem wyemigrować do Niemiec właśnie, bo wszystko tam było lepsze. Potem właśnie dałem się nabrać, że u nas robi się coraz
@tomy86

Panie Boże niech nas już wreszcie Niemcy zagarną..

Niech zgadnę, kibicujesz Ukrainie, ale jednocześnie marzy ci się niewinny rozbiór Polski. Typowy rusek