Wpis z mikrobloga

Odinstalowuję tę toksyczną grę. Zacząłem grać w tym roku i pierwszy raz spotykam się z takim rakiem wśrod gier. Matchmaking i przyznawanie LP jest totalnie z dupy. Nie ma żadnej różnicy poziomów między bronzem, silverem a goldem. Tracisz 30-60 minut i przegrywasz bo jakiś Maciuś 12 lat #!$%@?ł się dwa razy, psycha mu siadła i trolluje ci grę. Twój wynik jest totalnie losowy i zależy jaka drużyna ci się trafi. Grałem supportem i nie jestem w stanie wyjść z golda bo gra mnie gnoi notorycznie. Wchodzę po pracy zagrać kilka gierek, przegrywam 5/5 gier, gdzie robię top dmg #!$%@? supportem, 3 godz. zmarnowane. Nie ma znaczenia czy wbijasz S+, czy się starasz. Grałem wcześniej w #wot , tam było tak, że w teamie 15 osobowym, po przegranej 3 najlepszych graczy dostawało LP, 5 kolejnych zachowywało LP a ci najgorsi tracili. I to miało sens. W #!$%@? LoLu już w lobby widzisz, że masz zmarnowane co najmniej pół godziny życia. #!$%@?ć tę grę, nie marnujcie czasu i nerwów.
#leagueoflegends
  • 8
@jutokintumi: Supportem da sie carryowac gierke tylko musisz strasznie duzo gangkowac. Pierwsze minuty zabijasz albo wrogiego supporta albo adc i lecisz na mid gankowac. Jesli masz wystarczająco duzo zycia i many, to przy okazji zaliczasz top.