Wpis z mikrobloga

@Piastan otóż to zależy. Ostatnio jak schodziłem to wyrobiłem się w 30 minut (omijając Wieżycę czerwonym i czarnym szlakiem bo ma łagodniejszy profil i łatwiej się zasówa), ale to był w zasadzie marszobieg, leżał też śnieg, ale miałem rączki więc luzik. Pod górę ciężko mi powiedzieć bo nigdy nie chodzę bezpośrednio żółtym szlakiem.
@Piastan: a skąd startujesz i którym szlakiem idziesz? Bo jak podjedziesz pod Zamek Górka i wejdziesz niebieskim, to na spokojnie (w górę ok. godzina, w dół szybciej). A jak z centrum Sobótki to troszkę dłużej, ale szybkim krokiem w 3h się wyrobi (o ile za dużo na szczycie nie posiedzisz).
@Piastan: http://biegnasleze.pl/ ( ͡° ͜ʖ ͡°) najszybszym zawodnikom zajmuje to około pół godziny, wiem że czas około godziny to nadal jest "bieg" ( ͡º ͜ʖ͡º), w marszu może udać się w 1:30, zejście na spokojnie czerwonym to 1:20.
Ale to wszystko liczone jest ze stadionu OSiRu, jak chcesz startować ze stacji kolejowej to będzie 2 x 1.7 km więcej (przy marszowym tempie
@Piastan: gratulacje, gdyby ktoś wymyślił zawody w jakimś chodzie górskim, to z tempem poniżej 8:00 mógłbyś śmiało startować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba, że to było 40 metrów, to szacun za spróbowanie przy tej pogodzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)