Wpis z mikrobloga

  • 0
@WyslijNaPwUlubionegoMema od #!$%@? jest spoko materiałów a szczególnie dla początkujących, tak na szybko to zza oceanu najczęściej wyswietla mi się Simon Servida, Kyle beats, ocean beats, Ed talenti, Kenny Beats (chyba najbardziej "profesjonalny" jest z tych wyżej, ale content też chyba dla coś ogarniających już), z polskiego yt kojarzę tylko Live Act i Baxon beats cooking. W sumie to zasugerowałem się twoim avaterem i wszystko co tu podałem to klimaty glownie
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: To wyobraź sobie teraz, że przychodzi do ciebie ziomek i się pyta jak się ma nauczyć tego programowania, ale ani ci nie powie co chce programować ani w jakim języku, ani nawet jaki ma OS. Bo on sobie wyobraża, że z programowaniem jest jak z muzyką, podstawy wszędzie są te same, różnią się niuansami.

No nie ma to sensu, na początku nauki trzeba się na czymś skupić, w programowaniu będzie to jakiś jeden język, w muzyce jest to zazwyczaj jeden DAW i wybrany gatunek... ale nie chce mi się dalej tłumaczyć, więc skoro nie chcesz ułatwić to masz podstawy teorii muzyki, have fun.
aseeon - @WyslijNaPwUlubionegoMema: To wyobraź sobie teraz, że przychodzi do ciebie z...
  • Odpowiedz