Wpis z mikrobloga

wklej jeszcze raz ten wpis bo nie czytałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aurielle: Chodzi o to, że jeśli kobieta ma wybór: Przystojniak, który jest #!$%@? i przez którego kobiety narzekają ogólnie na facetów, czy przeciętniak, który nie jest #!$%@?, to różowa zawsze będzie decydować się na tego pierwszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamiast zmniejszyć wymagania i poznać spoko faceta, lepiej mieć wysokie wymagania
  • Odpowiedz
choćbym miała do końca życia być sama to wolę być przez 5 minut z atrakcyjnym facetem niż całe życie z przeciętną sierotą obrażoną na cały świat za to, że kobiety mają własne zdanie i korzystają z możliwości wyboru :)


@bardzogrubababa: patrzysz na świat zero jedynowo xd przecież to skrajnie głupie xd

Przecież są mniej przystojni, ale bardziej ogarnięci, bardziej przystojni i dzbany x 10, a i średnio przystojnych i dzbanów jest
  • Odpowiedz
choćbym miała do końca życia być sama to wolę być przez 5 minut z atrakcyjnym facetem niż całe życie z przeciętną sierotą obrażoną na cały świat za to, że kobiety mają własne zdanie i korzystają z możliwości wyboru :)


@bardzogrubababa: Ale facet jest obrażony na wasze chore wymagania za to że go nie chcecie xD To znaczy, że jakbyś go chciała to nie byłby wtedy na nikogo obrażony, lol XD

Mówię
  • Odpowiedz
a gdyby tak się postarać, poćwiczyć, rozwijać, cokolwiek żeby stać się bardziej atrakcyjnym :)


@bardzogrubababa: Nie zmienisz mordy, to raz

Dwa, mówi to typiara która nie musi robić nic XD
"No weźcie się postarajcie, ja nie muszę nic robić ale wy powinniście dla nas" ( ͡° ͜ʖ ͡°) A weź tylko do kobiety to powiedz w kwestiach/okolicznościach, w których to mężczyzna ma przewagę, to gwarancja wybuchu feministycznych
  • Odpowiedz
Bo jakbym tego nie robiła to zamiast zajebistego niebieskiego bym miała trójkę kotów i depresję czy inne gówno


@bardzogrubababa: Aha, czyli jakbyś nie robiła, to musiałą byś zejść z wymaganiami do swojego poziomu XD

Tak, nie musisz robić żadnej z tych rzeczy którą wymieniłaś by znaleźć chłopaka. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bardzogrubababa: No to wciąż masz łatwiej.

Ja np. kształtu szczęki nie zmienie siłownią. Zarostu też nie, jest tak beznadziejny że muszę być zawsze gładko ogolony ¯\_(ツ)_/¯
No i w sumie pokazujesz, że lecisz tylko na wygląd głównie. Jak większość p0lek
  • Odpowiedz