Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Chłop 27 lat z rodzicami na wakacje pojechał, śmiechu warte, w hotelu ludzie młodsi ode mnie z dziewczynami, a ja z rodzicami, no ale nic lepszego normalnie by mnie nie spotkało, siedziałbym w domu na urlopie i tyle, także i tak jest dobrze. Tylko te śniadania trochę krępują, bo niestety #przegryw jest zwykle wypisany na ryju
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@drogba90: gdzie lepiej samemu, po pierwsze zamiast 600zł wyjazd kosztowałby mnie z 1600 a samemu to by mi się nawet dupy z tego hotelu ruszyć nie chciało, tylko bym w pokoju na wifi siedział
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@re_plenish: jasne że tak jest, ale mimo wszystko trochę głupio i przykro się człowiekowi robi. To jak z sikaniem w miejscu publicznym, też nikt Cię nie rozpozna, ale wolałbyś nikogo nie spotkać.

@drogba90: narzekam bo wolałbym żeby to inaczej wyglądało, ale zawsze mogłoby być gorzej, właśnie gdybym miał jechać sam, bo bym się nigdzie nie wybrał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donpatryczek: szanse na poznanie jakiejś dziewczyny z każdym rokiem maleją, bo jeśli w tym wieku nie miałem żadnego bliższego kontaktu z żadną, a włosów też już raczej nie przybędzie, to nie wygląda to najlepiej
  • Odpowiedz
@Kreation same here, ostatnio jeżdżę tylko z ojcem na wakacje 3-4dni max i do miejsc które mnie interesują i nie jest najgorzej, zaczynam to deceniać. Chciałem właśnie sam się przełamać i jechać ale koszty by mnie zjadły. Ale kiedyś muszę.
  • Odpowiedz
Chłop 27 lat z rodzicami na wakacje pojechał, śmiechu warte, w hotelu ludzie młodsi ode mnie z dziewczynami


@Kreation: Dość częstym jest widok baby w niemal każdym wieku na wakacjach z rodzicami czy samą mamą, one jakoś mają #!$%@? na opinie innych, bo nikt nie ma prawa ich oceniać więc też miej #!$%@?, i spędzaj milo czas w końcu mamy równouprawnienie.
  • Odpowiedz