Wpis z mikrobloga

Niczego jeszcze nie wiadomo. Nawet za bardzo nie wiadomo co zabija ryby, ale wykopki już wydały wyrok. Rtęć - wszyscy zginiemy. Niemcom wywaliło skalę!

Ludzie! Opamiętajcie się do cholery.Czy wasze mózgi nie obejmują, że to powinno być poważne, wielowątkowe śledztwo! A nie jak w waszych spranych przez media społecznościowe i uzależnionych od wyrzutów dopaminy baniakach - pięciominutowe czytanie nagłówków i prostackie domysły atencjuszy?

Dla przykładu artykuł z 2018

https://www.euractiv.com/section/health-consumers/news/les-eaux-europeennes-restent-largement-polluees-par-le-mercure/

#odra
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@red7000 już wyjaśniam
1) wody gruntowe i przenikanie w atmosferze. Skandaliczna katastrofa w Czajce jak widać odbiła się na polskim ekoklimacie na pokolenia. Skandaliczne zachowanie i bezczynność władz Warszawy doprowadziły do zatrucia Czajki i jak widać po latach odbiło się to na Odrze.
2) Wody Polskie to sprawnie zarządzana spółka. Gdyby nie ona to już dawno mielibyśmy katastrofę ekologiczna. Wiesz co było za PO? A teść to nie rodzina, zapytaj każdego kto ma żonę. Więc jaki nepotyzm ja się pytam? Wygrał konkurs bo miał najlepsze predyspozycje, wiedzę i doświadczenie
3) A o czym mają mówić skoro nie ma potwierdzonych badań? Niezależne polskie, powtarzam POLSKIE laboratoria stwierdza zakażenie to wtedy temat będzie w tv. Narazie to tylko jakieś tfu, niemieckie laboratoirium cod tam coś tam stwierdziło. Wszyscy wiemy, że Niemcy się mszczą za leopardy.
4) ale co mieli napisać? Uwaga na zdechłe ryby? Patrz pkt 3, potwierdza, to się będzie ostrzegać.
  • Odpowiedz
@arysto2011: Ty pisowska miernoto. Z------i życie na całym odcinku 2 co do wielkosci rzeki w Polsce. Rządowa propaganda zamiata sprawe pod dywan, a na konference w sprawie zagrożenia ministrowie przychodzą n------i. Jesli okaże się że pis i ich pociotki nie maczali w tym palców to możesz mnie k---a wołać do usuwania konta.
  • Odpowiedz
@arysto2011:
Słuchaj, ale co proponujesz? Co rozumiesz przez "opamiętanie się"?
To co tutaj widzę, to zgraja ludzi podających sobie informacje i ekscytujących się tym na portalu społecznościowym. Wg mnie jest to naturalna reakcja, ponieważ akurat ani państwowe media ani nawet alerty RCB nie ostrzegają przed niebezpieczeństwem, a przedstawiciel rządu na konferencji prasowej zamiast omówić sytuację bredzi coś o prezydentach miast leżących nad zupełnie inną rzeką - to nie jest informacja,
  • Odpowiedz
@arysto2011: Stary, szanuje ale już ja próbowałem z nimi dyskutować. Wyrok zapadł, kaczor z pisem zabili ludzi, bo wujek teścia kogoś tam PODOBNO komuś dał zezwolenie by coś gdzieś wylali. Zaczynam dopytywać o jakieś źródła, kto co i jak to ogólnie same plotki. W tej chwili to wygląda jakby ktoś nakręcał ludzi do j----a po Pisie bo jest świetny pretekst. Oczywiście za to co mówię mnie też już zbulzgali od
  • Odpowiedz
@arysto2011:

Ale jakie informacje sobie podają? Ostrzegają?

Ja np dowiedziałam się z Wykopu, że niemieckie radio podało, że w wodzie znaleziono rtęć ale muszą powtórzyć badania, bo wyszło dziwnie wysokie stężenie.
Każdy znajduje takie informacje jakich szuka.
  • Odpowiedz
@durga_na_sztandary: A gdzie badania? Na stronie www, to każdy może napisać dowolną rzecz. Wydaje mi się, że to właśnie ten typ plotki bez potwierdzenia, które mają siać panikę. Tym bardziej, że polskie oficjalne pomiary tego nie potwierdzają.
  • Odpowiedz