Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nintendoswitch

Niedawno kupiłem Nintendo Switch i kilka gier. Na pierwszy ogień poszło Pokemon Let's Go Pikachu.

Niby fajna gra, ale z drugiej nie bardzo.

Nie trzeba grindować, poziomy wpadają dość szybko, łatwo można zrobić wiele ewolucji, większość dla samego wpisu do pokedexu. Pokemonów trochę za mało, ale rozumiem zamysł twórców, oryginał też tyle miał (nie liczę meltanów itd.).

Ciągle te same, niepotrzebnie zajmujące czas animacje. Ile można razy oglądać to samo?

Raz byli znajomi u mnie, kolega chwilę pograł, "to nie gra, to interaktywny film, nuda", ale też mogło mieć znaczenie w jego ocenie, że ani nie lubi grać, ani pokemonów nie zna, nie grał nigdy w żadną część.

System łapania nudny, szkoda, że nie dali kręcenia takiego jak w Pokemon GO.

Mimo wszystko jak dla mnie gra spoko, mogli by zrobić taki remake drugiej generacji, czyli mojej ulubionej.

Nie wiem co dalej w niej robić, gymy i liga pokonana dwa razy. Pokemony połamane/wyewoluowane wszystkie możliwe w tej wersji. Jest jeszcze coś ciekawego do zrobienia?
  • 14
Mimo wszystko jak dla mnie gra spoko, mogli by zrobić taki remake drugiej generacji, czyli mojej ulubionej.


@krykoz: please, niech tego nie ruszają patrząc na to jak im te wszystkie remake ui nowe gry wychodzą teczhnicznie kiepsko od jakiś 10 lat
Na pierwszy ogień poszło Pokemon Let's Go Pikachu.


@krykoz Bo Let's Go to taki trochę zapychacz zrobiony na fali popularności Pokemon Go. Nic specjalnego.
Trochę słaby wybór jak na "pierwszy ogień" ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tesseract: Chciałem grać chronologicznie, następne z pokemonów będzie Sword lub Shield, nawet jak będzie słabe to chociaż raz chcę przejść.
Ciągle te same, niepotrzebnie zajmujące czas animacje.


@krykoz: akurat tak wyglądają wszystkie gry od Nintendo.

Sword/Shield jest jeszcze gorsze. Całą grę przechodzisz początkowymi poksami bez ani jednej przegranej.
@krykoz to samograj próbujący namówić świeżych graczy do spróbowania konsoli i marki poza smartfonami

Możesz próbować zrobić shiny dez, skompletować pokedex na 100%, albo grindujesz pokemona do 90 lvl i robisz walki z mistrzami danego pokemona, co już zabiera więcej czasu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orczysty:

Shiny ani razu nie widziałem, a rozglądałem się zawsze, wiem, że są sposoby na większą szansę na nie, ale nie chce mi się.

Walki z mistrzami odpuszczę, dla mnie żadna frajda, zrobienie tego nie da mi żadnej satysfakcji.
@L3gion: Kupiłem oleda z ciekawosci bo wszędzie piszą że to wow! Na początek wjechało też 5 gier, dzieciaki wybrały też pokemony, spanchboby. Od czerwca Konsolka leży a taki np xbox jest notorycznie męczony..więc to widocznie zabawka nie dla nas.