Wpis z mikrobloga

Chciałbym jedynie przypomnieć i również podziękować każdemu który mamie już pomógł np. w zbiórce na perukę. Mama do końca nie rozumie czym jest wykop i dlaczego ludzie dają pieniądze na opatrunki, lekarstwa, suplementy, dla obcych ludzi, no kocham was za każdą złotówkę bo wszystko się przyda.

Jeśli chce ktoś pomóc to BLIK 731 176 911, ale rozumiem że możecie mieć podejrzenia że scam więc każdemu kto chciałby pomóc to niech napisze PW i wyślę potwierdzenie że nie lecę w wuja, tylko staram się pomóc mojej matce, ale chciałbym żeby te dokumenty ze szpitala nie były publiczne. Zresztą róbcie co chciecie, ja tylko proszę o jakąkolwiek pomoc, bo jestem biedakiem i sam już nie daję rady.

Tak, Minieri znowu żebrze. Przepraszam, nie mam już wyjścia. Serio cokolwiek mi się przyda, na owoce, nutridrinki (tych akurat mam zapas na jakiś czas), opatrunki, czy worki do nefrostomii (ma na obie nerki). Serio, każda złotówka się przyda.

Nazywajcie mnie żebrakiem, w dupie to mam. I nie chcę brać nikogo na litość także piszcie na PW i wam udowodnię że mama jest chora, a zresztą róbcie co chciec, nazywajcie mnie jak jak wam się podoba.

Największemu wrogowi nie życzę takiej pozycji w jakiej jestem, to dla mnie za dużo.
#j-------a #nowotwory #zebranie #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach