Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: tak to wszyscy na wykopie piszą jak to praca zdalna jest wydajna i że więcej się zrobi niż w biurze, a jak się pojawia taki post jak ten to znów teksty: a bo to jeden, jakbyście znaleźli takiego co nie wali to byłby news itp. To jak to w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bootcamp_java_developer: spokojnie, pierwszy wykryty najbardziej #!$%@?. Po tuzinie zacznie ci to być raczej obojętne, a po kilkudziesięciu przestaniesz zwracać uwagę, albo sam zaczniesz tak robić, jak ôni. Jeśli nie widać różnicy, to po huk się starać?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@pwone: ja tam uważam, że takie walenie w #!$%@? to nic złego ( ͡° ͜ʖ ͡°) pół roku pracowałem zdalnie. Wstawałem o 8:40, łączylem się z telefonu na daily i jak dobrze poszło to koło 10:00 siadałem do kompa. Miałem dni co kompa włączałem o 13/14:00 albo wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko, że wiedziałem kiedy mam dużo pracy. Jak miałem pracę
  • Odpowiedz
tak k to wszyscy na wykopie piszą jak to praca zdalna jest wydajna i że więcej się zrobi niż w biurze, a jak się pojawia taki post jak ten to znów teksty: a bo to jeden, jakbyście znaleźli takiego co nie wali to byłby news itp. To jak to w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pwone: tak bo w biurze nikt nie walil w #!$%@?
  • Odpowiedz
wszyscy walą w #!$%@? a i tak jest zrobione więcej niż z biura ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koloses: Bo cała tajemnica jest taka, że w biurze też się leciało w #!$%@?, tylko z czystym sumieniem pod okiem szefa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz