Wpis z mikrobloga

To ja wracam do swojej kariery w FM08 Juventusem bo właśnie kupiłem sobie CR7 + Felipe na ŚO + Lucasa Leivę na DM (wolałem Masherano ale jak IRL poszedł z LFC do Barcy). Mam mega zestackowany skład i się będę bawił bo jest sporo talentów szkółce jak np. Immobile, Giovinco to już world class player, pierwszy skład, podobnie Criscito. Nawet De Ceglie w tej grze wygląda spoko. Jeszcze z wolnego wziąłem sobie Llorisa na drugiego bramkarza bo Buffon jeszcze trochę pogra. Jedyna moja porażka to że Marchisio mnie olał bo się obraził że za duża konkurencja i poszedł za free do Realu. Oprócz tego Wijnaldum kozak, kupiony za 500k a teraz po 2 sezonach odrzucam oferty po 25mln, bo z van der Vaartem rozpierdzielają środek pola. Atak Trezeguet - Cavani, na rezerwie Del Piero i Aaritalo (nikt nie zna ale to mega talent w tej edycji) no śmiga to pięknie.
#mecz #footballmanager #fm08
  • 13
  • Odpowiedz
@Minieri Graało sie w 08, Marchisio to był przekozak w tej odsłonie, z włoskich kopaczy to pamiętam kozakiem był Domenico Criscito, mialem go w Juve i taki był jeszcze Gaetano Dagostino z Udinese też był kozak
  • Odpowiedz
@trez: Wziąłem go właśnie za free po pierwszym sezonie, ale Camoranesi lepszy i głównie grzał ławę, a teraz jak sprowadziłem CR7 (w FM08 gra na prawym skrzydle) to sprzedałem do Napoli za 15 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Minieri na prawą obronę koniecznie Marvin Angulo. Bez względu czy gra się w polskiej ekstraklasie czy top lidze. Xd
Ciągle mam na dysku tego FM. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@trez: Na prawej mam już Zaccardo i Daniego Alvesa - wydałem na tego drugiego sporo ale został piłkarzem roku Serie A - strzałka do przodu i ładował asysty
  • Odpowiedz
@Minieri: FM 08 to była moja pierwsza gra z tej serii. Oj stres w trakcie gry był silny. Pamiętam, że jak w 3 czy tam 4 sezonie dotarłem Man United do finału LM, gdzie trafiłem na Barcę, to na drugą część dogrywki wyszedłem do innego pokoju, bo nie mogłem na to patrzeć :D
  • Odpowiedz