Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Cześć! Niestety nie obyło się tym razem bez wymiany zestawu i za drugim razem trafiło mi się:

1.Idź na dworzec kolejowy z niezbędnymi rzeczami na jeden dzień z lub bez noclegu (zależy od Ciebie) i wsiądź w jeden z najbliższych pociągów w losowe miejsce! Nie planuj tego wcześniej. :)
2. Zrób drapak dla kota.
3. Namaluj letni pejzaż.

Pierwsze odpadło w przedbiegach ze względu na sytuację rodzinną, a pociągami często jeżdżę, ale w zaplanowanych celach. Drugie ze względu na brak sierściucha i czasu też wydało mi się bezsensowne. :(

Ale Za to trzecie zadanie! Jako fanka malowania po numerach sprzęt potrzeby miałam (No może nie cały, bo brakowało mi płótna i niestety musiałam posilić się zwykłą kartą A4) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale Idąc dalej - cierpliwość mam i malowanie po określonych numerkach też jako tako obcykane, ale żeby tak sama z siebie coś wymyśleć i namalować?przyznam szczerze, że było ciężko.
Jest na tyle letnio, na ile udało mi się wykorzystać dostępne zasoby. Brak czerwonego niestety skutkują brakiem polnych maków.
Wyszło jak wyszło. Ja jestem dumna. ()
Mimo, że dałam z siebie całe 30%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
No i myślę, że kupię sobie jakieś płótno, odpalę tutorial na yt i wykorzystam do końca pozostałości farbek spędzając przy tym dobrze czas!
Z fartem!
BloodBank - #mirkowyzwanie 

Cześć! Niestety nie obyło się tym razem bez wymiany zest...

źródło: comment_1660157121lZMRgAG8QMOpkYsczfQQnH.jpg

Pobierz
  • 1