Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 10.08.2022

Wydawnictwo Zysk i S-ka zapowiada dziewiąty tom wznowienia Koła Czasu! "Dech zimy" Roberta Jordana trafi do sprzedaży 20 września 2022 roku. Wydanie w twardej oprawie z obwolutą obejmuje 752 strony. Poniżej okładka i krótko o treści.

Koło Czasu obraca się, a wieki nadchodzą i przemijają. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wciąż jeszcze mogą stać się łupem Cienia.

Rand al'Thor przemierza świat razem z Min, jednak cel jego wędrówki pozostaje tajemnicą nawet dla Cadsuane. Mazrim Taim, pan Czarnej Wieży, okazuje się kłamcą, niemniej jego intencje wciąż skrywa zasłona sekretu. Perrin desperacko ściga swą Faile, porwaną przez szczep Sevanny. Wraz z Elyasem Macherą, Berelain i Prorokiem, na czele osobliwej armii złożonej z różnorakich sił, przemierza ziemie, po których grasują bandyci i Seanchanie... A człowiek zwany Zabójcą wciąż nawiedza Wilczy Sen i Tel'aran'rhiod. Do Ebou Dar przybywa seanchańska księżniczka znana jako Córka Dziewięciu Księżyców, tam też poznaje ją dochodzący do zdrowia Mat. Czy przepowiedziane mu małżeństwo dojdzie do skutku?


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #zyskiska #fantasy #robertjordan #jordan #koloczasu #wheeloftime
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 10.08.2022

Wydawnict...

źródło: comment_1660132701smXajJvfPHiRCKpGlCtmF1.jpg

Pobierz
  • 18
@Aiween: Pamietam jeszcze ze starych czasow wydania Zyskowe ksiazek. Ksiazka potrafila sie sama wykrzywic, stojac prosto na polce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tez uwazam, ze te stare okladki mialy swoj klimat. Wystarczylo zrobic z nich obwoluty i twarda okladke.

@Whoresbane a wlasnie wczoraj chcialem pytac czy nie masz jakiegos info o koljenym tomie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myslalem, ze przez okoloinflacyjne problemy dadza
@Whoresbane: przestaje w to wierzyć. Tak na poważnie. Pamiętam jak wyszedł 1 sezon GoT. Po sezonie kupiłem i pochłonąłem w wakacje wszystkie dostępne tomy byłem zachwycony. Mówią że nic specjalnego ale mnie się tam podobało. Zaraz po tym wyszedł Taniec ze smokami. Średniak ale nowy tom do czytania więc szczęście pewne było. Od tamtej pory nic. Zmęczyłem się czekaniem. Wydaje strasznie słabe Ogień i krew, za przeproszeniem jakiś filler, zamulacz a
@bookfan1: Ogień i Krew był wspaniały tylko forma inna od Pieśni. Ale nadal jest ten czar, ten klimat, ahh Westeros ()

Zaraz 2 tom Ogień i krew ma wyjść


@bookfan1: Ciekaw jestem skąd ta informacja? Bo pierwszy tom był napisany od lat w formie notatek i zwyczajnie go zredagowano i wydano. A drugiego nie ma napisanej ani jednej strony i Martin pisarsko w
@Whoresbane: Szanuje inną opinię mi niestety nie podeszło mimo bycia fanem tego świata. Tzn 1 część jeszcze mi się czytało ale 2 to już męczyłem. Bardziej jednak mi się podobała forma wcześniejsza większy format i kolorowa Świat Lodu i Ognia. Albo może jeszcze wtedy na czas premiery nie byłem tak zmęczony czekaniem na Pieśń Lodu i Ognia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Whoresbane: No są bardzo ładne, ale tomy 7-9 to w sumie po prostu różne wariacje na temat odcieni bieli. Same z siebie nie wyglądają źle, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe kolory, to mam wrażenie że zrobi się na półce taka biała grudka, mogliby je jakoś bardziej kolorystycznie wymieszać, czy coś..