Wpis z mikrobloga

mam niedługo urodziny i chciałem zaprosić rodzinkę na weekend, dzwoni telefon i słyszę „w niedzielę będzie odpust w X więc może w sobotę zrób. ale w sumie w czwartek imieniny ma twój kuzyn, więc on może w sobotę robić… nie możesz tydzień później tych urodzin zorganizować?”
NOSZ #!$%@? ja nienawidzę dnia swoich urodzin, chcialem to zrobic zeby nie pultali dupy ze nigdy nikogo nie zapraszam, ale jakiś odpust z dupy i imieniny kuzyna są ważniejsze XD jak serio nie bede mogl zrobic tych urodzin to im powiem ze ostatni raz w ogóle chce slyszec „wszystkiego najlepszego” bo jak za rok mi ktos tak powie to #!$%@?ę

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@y3ll: Nie chce mi się dyskutować, bo żebym zrozumiał musiałbyś dać szczegóły których pewnie dawać nie chcesz. Dla mnie przesadzasz i tyle. Zrób za tydzień, jak dalej będą olewać to zaproś tylko znajomych i tyle
  • Odpowiedz
@Shell136: nie no luz, też mi się nie chce bo bym musiał zacząć spowiedź i by wyszło jakieś robienie z siebie ofiary, tydzień później nie zrobię bo nie dostanę wolnego, ale dzięki za opinię
  • Odpowiedz
@liczy_no_ze_niby_nie: no nie zapraszałem bo z nimi mieszkałem i urodziny były tak trochę organizowane przed nich, każdy wiedział i się spodziewał, teraz jestem pierwszy rok na swoim i stąd taka akcja?
pultają się bo ja rzadko bywam na ich imprezach przez to że w weekendy pracuję, ale zawsze informuję że mnie nie będzie i prezent też daję po czasie
  • Odpowiedz
Polecam w ogóle nie obchodzić urodzin


@srogi_grzyb: i w ogóle być smutnym wykopkiem całe życie xd

jakby jeszcze było co świętować


no świętujesz dzień, w którym zaczęło się twoje życie, serio tego nie rozumiesz? czy uważasz, że twoje życie jest #!$%@? i nie jesteś z niego zadowolony? xD
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb: to ty mi napisales ze jestem #!$%@?... argumenty mi się nie skończyły, po prostu skoro ich nie rozumiesz to po #!$%@? mam sie powtarzac? Jeśli cie obrazam to mozesz zglosic komentarz. Ale nic z tym nikt nie zrobi bo cie nie obrazam, napisalem prawde :*

a teraz #!$%@? na czarno bo szkoda mi czasu na takich jak ty typowy wykopku
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb: ty serio nie widzisz tego braku logiki?
Wypisujesz głupoty, które wskazują na to, że nie lubisz swojego życia a potem płaczesz bo ktoś to skomentował bo w końcu kto normalny pisze "jakby było co świętować" xD
Wyzywasz mnie i obrażasz, po czym piszesz że to ja cię obrażam i że ja jestem toksyczny i pluję jadem xD
Wrzuciłem cię za to na czarną bo nie chcę już tracić na
  • Odpowiedz