Wpis z mikrobloga

mam niedługo urodziny i chciałem zaprosić rodzinkę na weekend, dzwoni telefon i słyszę „w niedzielę będzie odpust w X więc może w sobotę zrób. ale w sumie w czwartek imieniny ma twój kuzyn, więc on może w sobotę robić… nie możesz tydzień później tych urodzin zorganizować?”
NOSZ #!$%@? ja nienawidzę dnia swoich urodzin, chcialem to zrobic zeby nie pultali dupy ze nigdy nikogo nie zapraszam, ale jakiś odpust z dupy i imieniny kuzyna są ważniejsze XD jak serio nie bede mogl zrobic tych urodzin to im powiem ze ostatni raz w ogóle chce slyszec „wszystkiego najlepszego” bo jak za rok mi ktos tak powie to #!$%@?ę

  • 35
@y3ll: @y3ll: nie rób w ogóle, nie są ciebie warci jak tak mówią, gdyby im zależało na tej przyjemności, to by nie było tematu
żyj tak jak ty chcesz, zrób-kup sobie tort i operdol nawet samemu, bez tych mord wrednych
idź na ulicy poczęstuj randomowych ludzi, bardziej się ucieszą niż tamci, bo będą szczerzy
posłuchaj się mnie, nie musisz mieć co roku #!$%@? urodzin i takich samych
@noadam: tylko chciałem odbębnić w datę która mi by pasowała, potem mogą sami do mnie wpaść tydzień później, kiedy nie będę miał czasu ani chęci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale dzięki za te słowa mireczku < 3
@qesq: bo moje relacje z rodziną są skomplikowane. za dzieciaka często słyszałem wyzwiska w moją stronę, miałem zero wsparcia, zero możliwości na rozwój czy cokolwiek, kilka lat temu to się magicznie zmieniło (tak po prostu) tzn. zaczęli mi pomagać, wspierać, skonczylo sie gnojenie
tylko że ja dalej pamiętam jak było kiedyś, a oni chyba zapomnieli, albo udają, że zapomnieli xD
i dlatego też z jednej strony jestem im wdzięczny za dużo
@y3ll: a może tak naprawdę niespecjalnie się zmienili tylko przestali oficjalnie gnoić bo zaczęli się obawiać ze zostaną sami? Z rodzina najlepiej na zdjęciach i nadskakiwanie im nie pomoże . Zrobili z tego co mówisz ci dużo krzywdy a teraz myślą ze tym ze ci pomogli mogą tobą dalej pomiatać . Utnij to albo kup abonament do psychiatry który piwie ci to samo
@qesq: eh no może… chociaż im nie nadskakuję, staram się jedynie odwiedzać regularnie i być w miarę miłym, ale np. nie dzwonię w ogóle, nie sugeruję jakis wspolnych wyjazdow #!$%@?, mało też im mówię o sobie pomimo że to rodzina
tak calkowicie ich odciąć to chyba bym nie mógł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ranger: no moja rodzina X D bo po tych odpustach jakis tam wuja czy ciotka z danej parafii zapraszają na obiad i tak wychodzi, ze to jest duzo wazniejsze od moich #!$%@? urodzin
@y3ll: Opisałeś jednostronnie, ale jeśli dzwoniłeś dziś to się nie im nie dziwię. Mają już plany na weekend i tyle, może dla nich to ważne. Najlepiej to planować 2 tyg wcześniej, a jak są wakacje to jeszcze wcześniej szczególnie weekendy.
@y3ll robisz swoje chłopie, mówisz rozumiem, zapraszasz na Tobie pasującą datę i elo. BTW napluli Ci w mordę, bo byłeś pierwszy w zaproszeniu, mimo to zarezerwowali sobie już w pamięci imieniny kuzyna xD
@Shell136: szach mat, bo urodziny mam za dwa tygodnie właśnie. no i moje urodziny to nie jest święto ruchome, a ten #!$%@? odpust np. jest bo bylem swiecie przekonany że odbędzie się w pierwszą niedzielę września, dlatego tak planowałem wolne ¯\_(ツ)_/¯ a z wakacji wszyscy już wrócili

tylko na kuzyna nie miałem pomysłu ale liczylem ze dziala zasada urodziny>>>>imieniny
@y3ll: Nie wiem jaki szach mach xD dla mnie to jest normalne, że na imprezę szczególnie weekendowa zaprasza się z odpowiednim wyprzedzeniem, a nie kilka dni przed. Dali Ci nawet do zrozumienia, ze lepiej za tydzień, bo mają już plany. Tak jak pisałem, ty to opisujesz jednostronnie i dla mnie mocno przesadzasz, tak samo jak większość komentujących. Rozumiem, że w druga stronę jakby ktoś Cię z rodziny zaprosił na weekend 3
@Shell136: no ale nie zapraszam trzy dni przed, rozumiem tę niedzielę okay, ale odmawiają mi soboty myśląc o kuzynie których ich jeszcze w ogóle nie zaprosił, cytuję „on ma w czwartek, więc MOŻE w sobotę robić”. w tamtym roku np. nie robił w ogóle
nie mając planów na ten dzien hipotetycznie przekładają kuzyna ponad mnie. dziadkowie ok, oboje jesteśmy ich wnukami, ale własna matka? poza tym ja sam we wpisie pytałem