Wpis z mikrobloga

@Cedrik: Rhea w tym i ostatnim sezonie przechodzi samą siebie. Scena w autobusie była genialna, to był taki typowy "brzydki płacz", czy załamanie nerwowe, które zagrała genialnie. Nie pamiętam kiedy ostatnio w filmie czy serialu widziałem ten rodzaj rozpaczy
  • Odpowiedz
@Cedrik: BCS dostał tak mało nominacji, że szkoda słów, a Rhea naprawdę gra genialnie, postać również świetnie napisana, topka kobiecych postaci w serialach.
  • Odpowiedz
@Cedrik dostała by i 100 nagród i Oscarów gdyby:
-nie była biała,
-nie była zgrabna
-miała chociaż ze 3 zmienne płcie
-klękała z szyldem blm na plecach..

No a tak to widzisz, nie zasługuje na nic.
  • Odpowiedz
@Cedrik: tak! Cały czas to powtarzam. Najlepsza kobieca postać ever!
Można pokazać silną i niezależną kobietę bez tych wszystkich feministycznych wysrywów? Można, tylko trzeba chcieć. W BCS pokazali to idealnie.
  • Odpowiedz
Ktoś jeszcze czeka aż cały sezon wyjdzie żeby obejrzeć w tydzień? :D


@hellgihad: to dla mnie najgorszy sposób na oglądanie seriali. A gdzie chwila na refleksję, przemyślenia, dyskusję? :/
  • Odpowiedz
@mirekwirek: No nie wiem, 24h mi wystarczy - to jest jednak kino rozrywkowe :P
A wydawanie seriali w kawałkach na platformach streamingowych to jest dla mnie rak i kolejny sposób żeby golić uciekających z Netflixa klientów.
  • Odpowiedz
@mirekwirek: Nie w 24h ale po odcinku dziennie, do obiadku albo wtedy kiedy mam ochotę - rak, czy nie rak, po to opłacam serwis streamingowy żeby móc obejrzeć go kiedy chce, a nie wtedy kiedy mi dostawca pozwoli.
  • Odpowiedz