Wpis z mikrobloga

Najlepsze zakończenie #woodstock jakie miałem okazję słyszeć i przeżywać pod sceną rycząc jak bóbr.
Wspaniała aranżacja muzyczna ekipy Bukartyka i ten Jurek, który grzmi ze sceny w tych swoich autentycznych emocjach, gdy mówił prosto z serducha te wszystkie bóle, trudności ale i szerzył dobre słowo i idee, które nim kierują.
Gdzie w jednej chwili potrafił powiedzieć "#!$%@?ć polityków", że Jarek Kaczyński kłamie, a chwilę później powtórzyć dwukrotnie tym silnym głosem pełnym nadziei na zmianę "przytul się do nas, PRZYTUL SIĘ DO NAS!" (12:30). Lubię wracać do tego zakończenia, tak jak i dziś. #polandrock #owsiak #oswiadczenie
fan_comy - Najlepsze zakończenie #woodstock jakie miałem okazję słyszeć i przeżywać p...
  • 10
@Wojt_ASR_: masz rację, w 2019 to już w ogóle odlot xD Ale widać, że przemawia przez niego #!$%@? i nienawiść, chyba najbardziej "dark side of the Jurek" ze wszystkich zakończeń. Myślę, że żałował tego + odwołana edycja przez covid w 2020 zrobiła swoja i spokorniał.

Teraz w 2022 w zasadzie nie było ani jednej wstawki na PiS czy jakiegoś konkretnego tematu, klasycznie "iść na wybory" i "nieważne skąd jesteście, z której
masz rację, w 2019 to już w ogóle odlot xD Ale widać, że przemawia przez niego #!$%@? i nienawiść, chyba najbardziej "dark side of the Jurek" ze wszystkich zakończeń. Myślę, że żałował tego + odwołana edycja przez covid w 2020 zrobiła swoja i spokorniał.


@fan_comy: Tego roku widać było, że ostro go tam wośpowa ekipa przytemperowała. Większość publiczności by PiS spaliła, ale w 2019 czuć było zniesmaczenie w powietrzu.