Wpis z mikrobloga

:(. Dziś jedyna dziewczyna, która okazała mi zainteresowanie, mimo że nie gadamy już prawie cały rok, przyjechała do kołchozu z chad litem, gdy to zobaczyłem poczułem chyba największy smutek jaki kiedykolwiek doświadczyłem, serducho tak #!$%@?ło i ten #!$%@? ścisk w gardle. Fatalne uczucie :/, właśnie wróciłem z siłki i muszę się #!$%@?ć bo nie dam rady inaczej... EHHH
#przegryw
  • 8
@Piteret123: #!$%@? jak Ci zależy to walcz o nią.
gdyby to była pierwsza lepsza szmula to pies ją #!$%@?ł, a że jest to wartościowa dziewczyna którą znasz od dawna to nie odpuszczaj.
życie polega na tym, żeby walczyć o swoje szczęście, musisz się z tym pogodzić, jak będziesz odpuszczał będziesz w #!$%@? nieszczęśliwym człowiekiem. w tej chwili do niej pisz, że chcesz się spotkać.
wyżygaj z siebie wszystkie emocje i uczucia
@Notakaprawda: Ja pierwszy ręki nie wyciągnę, może i jestem #!$%@?, ale mam swoje zasady. Najwidoczniej tak musi być, ona się wycofała a ja za nią latać nie będę, tak jak z pewnością robił to każdy. Tym się wyróżniam, nie wiem może szuka kogoś kim można manipulować. Jak będzie coś chciała to wie gdzie mnie szukać. Za 2 tygodnie integracja firmowa, może tam się coś zmieni. Jedyne na co obecnie mogę liczyć,