Wpis z mikrobloga

  • 0
Czy da się sprawdzić po S/N albo innym kodzie jaki procesor jest w #samsung S22 Ultra?

Pudełko jest nowe, zaplombowane więc nie ma jak zerknąć w soft a chciałbym wybrać wersję ze snapem

#android
Wołam @PanCiastek
  • 17
  • Odpowiedz
@xgalx: Aby mieć wersje ze snapem musiałbyś ogarnąć sobie import bezpośrednio z US, np. przez znajomego. W europejskich sklepach tylko Exynos, inna sprawa ze różnica trochę się zatarła między nimi a sam obecny Exynos 2200 lepiej procesuje zdjęcia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@avoner ten program z czytuje dane telefonu na którym jest zainstalowany czy można mu wpisać SN i powinien pokazać dane?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@glos_zenady ponoć qualcomm lepiej sobie radził w tej słuchawce...

Myślisz że nie ma sensu szukać go na siłę i exynos wystarczy w zupełności?
  • Odpowiedz
@xgalx: Ale nie znajdziesz na SD. Jeśli ten Exynos tak Cię razi to poszukaj wśród innych modeli konkurencji

Lepiej radził, tj. kultura pracy i czas na baterii, ale po ostatnich latkach są to marginalne różnice.
  • Odpowiedz
Myślisz że nie ma sensu szukać go na siłę i exynos wystarczy w zupełności?


@xgalx: Mam s22+ z exynosem i po ostatnich aktualizacjach widać znaczną poprawę w kwesti płynności i szybkości działania, w sumie nie mam się do czego przyczepić w tej kwesti. Bateria taka sobie, tel potrafi się nagrzać przy mocniejszym używaniu LTE, ale na SD ponoć jest podobnie. W benchmarkach wydajność CPU bardzo podobna, GPU lepsze w SD więc
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sadhas dzięki wielkie.
Obecny tel mnie już denerwuje i chce sobie wymienić.

Jak wyjdzie s23u to sobie zmienię a S22u zostawię w rodzinie.
  • Odpowiedz