Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jestem sobie na wakacjach i idę do knajpy w popukarnym kurorcie. Ogólnie dobre oceny bliżej 5 niż 4. Ocen dużo. No i dostałem takie gówno, że nie wiem jak można to jeść. Potem poczytalem te recenzje i ludzie piszą, że super, dzieciakom smakowało, pyszny Sos grzybowy (w moim to chyba grzybów nie było, kapusta śmierdziała kapciem, ogólnie widać typowe oszustwo na składnikach że kasza zamiast mięsa w kotlecie itp.). No i teraz nasuwa mi się pytanie. Czy Polacy na co dzień jedzą gówno? #wakacje #polska #gastronomia #morze #jedzenie #jedzzwykopem
  • 23
@Pecyk: Za to ty wyżej srasz niż doopę masz, dobrze że żyjesz w banieczce i masz wysokie mniemanie o sobie bo mają kogo rzeźbić z kasy i bezmyślności, wtedy twoje kompleksy maleją prawda? Na 5 minut? Ha ha.
Jak bóldupisz o Zanzibar albo zazdrościsz że ktoś dobrze gotuje to po prostu miód na moje uszy.
Zawistny snobku ze zmarnowanymi ambicjami xD ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Ooo przeczytałaś moje wpisy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Uniżyłaś się dostatecznie by tego dokonać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to masz w zwyczaju szczekać - zesrałaś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak taaak, żyj w tej bajce jaka jesteś fajna. Pozdrawiam męża z ekipą (
@Pecyk: Łeee, Zanzibar mieli a ja Pecyk trollik nie miałem.
Łee, arinkao ma ochotę i czas na gotowanie a ja wspaniały Pecyk nie bo muszę zasuwać do roboty i mi sie nie chce gotować mimo że jestem taki mądry.
Łeee przyżydzili na wakacjach w USA gdzie mnie nie było mimo że jestem Pecyk wspaniały.
Łeee, kupiłem sobie szynke za 200 zł, była do doopy ale teraz nie mam co jeść mimo
O gurwa, nic się nie zmieniłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) zryty beret jak był tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś zobaczyła, że twoje gówno wrzutki i teoretyzowanie na temat miejsc, których według ciebie nie mogłem odwiedzić (bo jakże by inaczej mogło by to być dla tej tej podhalańskiej zrytej głowy, to nierealne xD) nie mają sensu i nie są zgodne z prawdą, to
@Pecyk: Z mega biedy i nizin musiałeś wyjść że teraz się to za tobą ciągnie, do 40-tki ¯\_(ツ)_/¯
Chorobliwa zazdrość i zawiść która zamienia się w nienawiść ma podłoże we wczesnych latach gdy czułeś się gorszy od innych i najwyższa pora sobie z nia poradzić warszafko od 7 boleści, zamiast trollować ludzi w internecie.
@arinkao: Aaa właśnie, minęły 3 miesiące xD

Zdrady starego sobie nie przewidziałaś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Także dalej twórz swoje pierdoololo.

Masz problemy z odbieraniem przekazu od innych ludzi i im imputujesz niestworzone rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile razy ktoś ci tutaj to wypomniał? Wszyscy to "hejterzy"? xD
@arinkao: BTW, za wolno edytujesz i usuwasz te groźby karalne. Znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalej szybciej klepiesz w klawiaturę niż pomyślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem z emocjami?
@Pecyk: Nie zesraj się bo się zapowietrzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmieszne że wydaje się tobie że każdy jest głupszy od ciebie. Przez twoją zawiść zamiast koleżanki masz wroga, tyle jesteś warty snobku, + 3 miesiące (σ ͜ʖσ)
@arinkao: Koleżanki to mam w normalnym życiu a nie na śmiesznej stronie z obrazkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nie gustuję w kręgach które reprezentujesz swoją osobą, postępowaniem i brakiem kultury ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE zawsze możesz to zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡° )