Wpis z mikrobloga

Ostatnio dosyć sporo osób do mnie pisało w sprawie mojej przemiany jak to z nią było i jak ja przechodziłam. Bylibyście zainteresowani #ama na ten temat? Oczywiście żeby było to wszystko legitne i wiarygodne bym się zweryfikowała ale nie wiem co by mogło być takim wiarygodnym dowodem? Pisałam już zapytania do administracji serwisu z prośba o potwierdzenie mojej osoby ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. #pytanie #przegryw #pytaniedoeksperta #teczowepaski #transseksualizm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 17
@Kicia69: Mam pytanie. Dlaczego osoby transpłciowe zachowują się tak jakby nie miały innych problemów oprócz tych wynikających ze swojej seksualności? Żadna z nich nie cierpi z powodu braku oszczędności, bezrobocia, niskich dochodów czy inflacji. Zawsze mimo braku refundacji jest kasa na wszystkie operacje i zabiegi, nawet jeśli ktoś ma 19 lat i niewiele w życiu pracował. Nie widać by młode osoby bez kwalifikacji wyjeżdżały na saksy by desperacko zdobyć środki na
@przegrywNL: Nie wiem jak inni ale dam przykład na sobie. Pracuje u Janusza na kasie oraz robię paznokcie babom na mojej wiosce. Do każdej operacji rodzice dokładali hajs lub jak ostatnio zrobiłam zbiórkę na necie bo brakowało mi hajsu do wpłacenia na operacje. Mam inne problemy na co dzień typu praca, przyjaźnie, rodzina. To ze ty widzisz tylko narzekanie osób trans na to jaka seksualność maja i problemy z nią w