Wpis z mikrobloga

@airsebo ciężka sprawa, żeby tak na szybko odczytać 100 procent tekstu, nie dość, że koszmarne pismo, to jeszcze kiedyś trochę inaczej tej niemiecki brzmiał xD wydaje mi się, że ktoś pisze do Anny, że jest problem z otrzymywaniem od niej kartek, dlatego niech wysyła do x i zostaną mu przekazane do rąk własnych. Natomiast jeśli zależy ci na lokalizacji, to tam jest napisane, że das ist unser Dorf, rechts von der Straße
@airsebo: Nie znam niemieckiego, ale wstawiłem zdjęcie do aplikacji rozpoznającej pismo. Wyszło mniej więcej tyle, że wysłał zdjęcie z psem (możesz mnie zobaczyć na moście). Następnie opowiada, że pies ten jest prosto z ulicy (chyba ktoś go zostawił pod lazaretem).
Jeszcze jest coś o tym, że dostał jakąś kartę i dziękuje za jej przesłanie ¯\_(ツ)_/¯
@airsebo: Meine libe Anna 27/4"
Daire Karte erhalten Vühlen dankt.
Kanht mich erkennen auf der Zrücke.
Ich sich gebigt mit dem Hunde.
Das ist unser Doof. Rechtz von der Straße
Lazaret. links unſer
Viehte grüße
Jad
Wehrhund
Loverz..
Langstr. 31
Schweidnitz,
Zenith-Kunstlicht Postkarte der Photohandlung A Schmalisch

dokładnie to coś takiego mi wygenerowała wspomniana aplikacja ʕʔ
@regeb-rasta: Saperów to pierwsze co przyszło mi do głowy ale niestety to miejsce można wykluczyć,zbyt wiele sie nie zgadza ,Spółdzielcza raczej też odpada , ten mostek sugeruje położenie gdzieś w pobliżu jakiejś młynówki. Głowa pęka od tej dedukcji :D( ͡° ͜ʖ ͡°)