Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Drugą część oglądałem około roku 1990.
Bylem z ojcem w kinie.
Po za zamilowaniem do kina nic mi nie zostawił w spadku.
Ale nie ważne.

Około 22 lata temu oglądałem drugą część.
Później #vhs z rynku.
Zaliczyłem, już po terminatorze 2 ( ͡ ͜ʖ ͡) pierwszą część cyklu.

Predatora pierwszy raz widziałem tez na vhs. W czerni i bieli i bez dźwięku. Caly obejrzałem.
Miałem telewizor w trybie pal.
Później ojciec ogarnął jakiegos typka, ktory przerobił nam telewizor na przycisk. Można bylo zmieniać z pal na secam.
Już o tym kiedyś pisałem, a jak nie, to na pewno komuś o tym mówiłem.

Wciągając cały dobrobyt rynku wypożyczalni wideo i taniego kina początku lat 90, coraz rzadziej wracałem do tych produkcji.

No i w 2016 wyskoczyły te cztery babki ze standupów i filmów typu Boski żigolo i kładą na łopatki i tak juz zatarte wspomnienie.

Zatraciłem obraz magii dwóch pierwszych filmów do tego stopnia, że gdy przełączałem kanały kablówki i natrafiłem na jakąś scenę to z niechęcią przełączałem.

A pamiętam jakie wrażenie zrobiła na mnie scena toczącego się wózka po krwawiącym chodniku.

No a dziś córka prosiła żebym obejrzał z nią jakiś film.

"Wlaczymy to" pomyślałem "gorzej już być nie może "

I 22 lata później od pierwszego spotkania z Pogromcami Duchów #!$%@? mnie tak zdeptali, ze na scenie po napisach z emocji az zanosiłem się płaczem.

Nawet Paul Rudd #!$%@?, w pewnym momencie biegł jak Rick Moranis. I wogle wszystko bylo tak samo.
O jak ja dawno nie bawiłem się tak dobrze na filmie

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy przyczynili sie do powstania tego filmu za to, ze znów mogłem poczuć się dzieckiem.
͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
#film #filmy #oswiadczeniezdupy #gownowpis #takaprawda
#takbylo #ghostbusters #wykop40plus
erebeuzet - Drugą część oglądałem około roku 1990.
Bylem z ojcem w kinie. 
Po za zami...

źródło: comment_1659995423DiNlxOapctWQ1wKAw1WSWX.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erebeuzet: jeżeli dobrze rozumiem, druha cześć widziałeś w 1990, zasmucę cię, to było 32, a nie 22 lata temu ()
A film tak, mi też się bardzo podobał, mnóstwo nawiązań to oryginałów, na szczęście "pogromczyń" nie widziałem i nie zamierzam.
Wszystkiego dobrego