Wpis z mikrobloga

Mircy, czy wie ktoś może czy podejdzie pływak baku z Voyagera 3.3 1998r. do Voyagera 3.8 AWD 1997r.? W ostatnim czasie totalnie mi zwariowala wskazówka od paliwa, a nowy pływak do tej wersji jest zupełnie niedostępny, przynajmniej w Polsce. Znalazłem używany sprawny ale od 3.3. Zastanawiam się czy te pływaki w ogóle się czymkolwiek różnią pomiędzy benzynowymi wersjami voyagera, w internecie próżno szukać jakiegokolwiek info, a warsztaty albo nie wiedzą albo olewają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chrysler #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 10
@wodzu_8k: a czemu zakładasz że to pływak a nie przebicie? Ja bym pomierzył zamiast wymieniać. Możesz też bez problemu wyjąć pływak i zweryfikować. Jak znam życie wystarczy zmienić mu przewody i będzie banglać.
@Tonari_Totoro: Generalnie działa to tak że wskazówka od paliwa działa w połowie skali. Przy 1/2 poziomu bak jest już praktycznie pusty, a ostatnio zaczęła jeszcze wariować rezerwa, zapala się i gaśnie w losowych momentach. A pływak to już diagnoza mechanika który usłyszał objawy, ja się tym zawodowo nie zajmuje toteż ciężko jest mi mieć jakieś odniesienie. Czyli mówisz żeby dać znać mechanikowi o przewodach?
@Tonari_Totoro: jasne że tak, ale jeszcze dobrze jest cokolwiek o tym wiedzieć bo potem się przepłaca ( ͡º ͜ʖ͡º) także wielkie dzięki za naprowadzenie na rozwiązanie problemu. Ale awaryjnie, jakby pływak był do #!$%@? to jest w ogóle sens zamawiać ten z 3.3?
@biskup2k: @ScaRRyMaN: napisałem wczoraj na ebayu w tej sprawie do jednej hurtowni z USA która handluje częściami i od których wcześniej kupowałem, i według informacji z ich katalogu te pływaki można dowolnie przeszczepiać pomiędzy wersjami benzynowmi 3.3L 3.0L 3.8L 2.4L Chryslera Caravana, Voyagera i Town&Country z lat 97-00 (niezależnie od wersji wyposażenia) ponieważ to jedna i ta sama część. Cięzko sprawdzić w katalogach online bo w większości pływaki do Voyagerów