Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na siłowni moja #rozowypasek wskazując na jakąś dziewczynę powiedziała że chciałaby mieć taki tyłek. Będąc niedaleko niej podszedłem i mówię:
- cześć, jestem xxx, to jest moja różowa, jest ciekawa jakie wykonujesz ćwiczenia na tyłek bo chciałaby taki mieć i ja też bym chciał żeby taki miała...
#logikarozowychpaskow WTF? różowa obrażona, nie odzywa sie, ale skrupulatnie zalecone ćwiczenia wykonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f0df44cdd8d55ea6424315
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety gadają by gadać i badać Twe reakcje. A faceci gadają by przedstawić problem a potem go rozwiązać. No i zagadaniem rozwiązałeś w Twojej głowie problem a z kolei w jej głowie wyrobiłeś motywację, napędzaną podświadomym strachem że nie masz problemu zagadać do lepszych od niej lasek, czy by to było ze strachu przed nią sama czy z powodu zwykłej tremy. Generalnie mimo że nie zrobiłeś po jej myśli to
@AnonimoweMirkoWyznania: Podejrzewam, że Twoja dziewczyna nie jest obrażona tylko po prostu jest jej przykro.

Jak czytam takie wpisy to naprawdę zastanawiam się jak ludzie tworzą związki, czy posiadają w sobie jakąś empatię czy coś, czy ludzie w ogóle biorą pod uwagę uczucia i jakiś komfort psychiczny swoich drugich połówek?

Rozumiem, że Twoja dziewczyna powiedziała przy Tobie, ze chciałaby mieć pośladki jak jakaś tam inna kobieta ale co przyszło Ci do głowy
PolnaKaryna:
@Olivia

Wprawiłeś swoją dziewczynę w zakłopotanie i wprawiłeś w dyskomfort.


Rozowe paski odkrywaja, ze uzalanie sie nad soba i jojczenie wprawia innych ludzi w dyskomfort.

Taka jest empatyczna to opisz jak cala zarzutka wplywa na faceta, ktory slucha takiego baita; ze laska chce miec inne posladki...
Twoim zdaniem powinien podbic ego swojej dziewczyny i zaczac jej slodzic, ze ma lepsze? Zachowal sie jak osoba z godnoscia
---

Zaakceptował: karmelkowa
@Olivia:

Wprawiłeś swoją dziewczynę w zakłopotanie, wprawiłeś w dyskomfort i zraniłeś jej uczucia.

Ona nie zachowała się bez logiki tylko Ty zachowałeś się nietaktownie i zraniłeś uczucia swojej partnerki. Zamiast pisać o tym na wykopie lepiej byś z nią porozmawiał i ją przeprosił.


To straszne

@AnonimoweMirkoWyznania:
Bardzo dobrze się zachowałeś, następnym razem pomyśli zanim coś powie
Zamiast pisać o tym na wykopie lepiej byś z nią porozmawiał i ją przeprosił.


@Olivia: A ja się nie zgadzam. Po co ona skomentowała wygląd tej dziewczyny? Chciała usłyszeć "no co ty, masz fajny tyłek"? Jak chce się usłyszeć taki komplement to nie porównuje się do ładniejszego tyłka, tylko po prostu pyta się faceta czy ma się ładny tyłek. Ewentualnie jak się jest chamskim to stosuje się taktykę na brzydką koleżankę
@Olivia: Czemu w takim razie miał służyć komentarz różowej?
Od razu widać, że miał to być shit-test, gdyby autor się z nią zgodził to by się obraziła, że tyłek innej dziewczyny mu się podoba/gapi się na tyłki innych dziewczyn a jej mu się nie podoba. Natomiast gdyby się z nią nie to by stwierdziła, że wcale się nią nie interesuje i mu nie zależy na tym żeby dobrze wyglądała.
Autor natomiast