Wpis z mikrobloga

Wszyscy piszą o tym filmie z predatorem więc też go obejrzałem, moje spostrzeżenia:

Drewniane aktorstwo, połowa bohaterów wypowiada swoje kwestie jak w szkolnym przedstawieniu.

Opowiadanie nieśmiesznych i niesmacznych dowcipów było zupełnie niepotrzebne, film mogą oglądać dzieci.

Efekty specjalne nie zachwycały, pewnie za duża część budżetu trafiła do największej gwiazdy i trzeba było na czymś oszczędzić.

Ukrycie temperatury ciała za pomocą błota to kompletna bzdura, kto to w ogóle wymyślił? Coś tak nielogicznego psuje cały film.

Mam uwierzyć, że ten galaktyczny łowca z super zaawansowaną technologicznie bronią najpierw pokonał bez problemu dziesiątki uzbrojonych żołnierzy w grupach a nie potrafił sobie poradzić na koniec z jednym bez broni?

Oczywiście bardzo wygodnie predatorowi popsuł się kamuflaż akurat na finałową walkę.

Mimo kilku szans na zabicie Butcha Predator tego nie robił, czyli co, nagle z brutalnego zabójcy stał się kotem bawiącym się myszą?


#predator #film #disneyplus i trochę #heheszki
Prezydent-Camacho - Wszyscy piszą o tym filmie z predatorem więc też go obejrzałem, m...

źródło: comment_1659968038KzgUR9FQ6bV7mUU5UH9YcQ.jpg

Pobierz
  • 11