Wpis z mikrobloga

@Bratkello: Fragment od ok 29:30 do 35:00. Co za sk****syństwo. Chcieli wysadzić wały poświęcając tym samym dobytek tysięcy ludzi, żeby zmniejszyć falę idącą na Wrocław.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@bbul44: oczywiście że nie, bo taki jest mój subiektywny interes. A wiesz na czym polega polityka? Że na chłodno kalkuluje się obiektywnie najlepsze wyjście, a nie ulega emocjom. Wciąż nie odpowiedziałeś czy zalanie 50000 ludzi zamiast 2000 jest lepszą decyzją.
  • Odpowiedz
Fragment od ok 29:30 do 35:00. Co za sk****syństwo. Chcieli wysadzić wały poświęcając tym samym dobytek tysięcy ludzi, żeby zmniejszyć falę idącą na Wrocław.

@bbul44: To prawda, niesamowite #!$%@?ństwo tych ludzi. Postanowili zalać milionowe miasto, żeby uchronić kilkadziesiąt chałup i pola, które zapewne i tak zalało. I to pomimo, że państwo obiecało im za to odszkodowania, co postawiłoby ich w ZNACZNIE lepszej sytuacji niż większość powodzian. Niesamowity egoizm. Ja to bym
  • Odpowiedz
@Bratkello: aa to pierwszy był cimoszewicz z tym brakiem empatii do ofiar katastrofy, a myślałem ze Tusk byl autorem słów "było sie ubezpieczyc", widac Tusk nawet nikczemności sam nie wymyslił
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: Świetne pytanie, świetne. Coś na poziomie: Jakbyś miał do wyboru zabić 100 osób lub 10, to co wybierzesz? Typowy mądry sprzed komputera. Jakby mi zalało, to nie można, a jak komuś to można.
  • Odpowiedz
@CamelCase: Następny mądry sprzed komputera. Ci ludzie płacili podatki, z których sfinansowano te wały, żeby chroniły ich domostwa i teraz w akcie heroizmu mieli poświęcić dorobek życia, bo jakieś odszkodowania? Już widzę te odszkodowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@CamelCase: Tylko, że dzisiaj wiemy, że wysadzenie tych wałów nic by nie dało, a rząd nie miał dla tych ludzi żadnego planu ewakuacji, chcieli ich tylko zalać w #!$%@?. Dalej podtrzymujesz swój komentarz?
  • Odpowiedz
@CamelCase: @TypowyPolskiFaszysta: Racibórz, Kłodzko, Opole - miasta zalane 2-3 dni przed tym, jak fale powodziowe na Odrze i Nysie miały połączyć się przed Wrocławiem. Co robli oficjele z Warszawy? Ano obskakiwali Clintona i jego świtę, no i rozdawali sobie premie/nagrody po wizycie papieża. W dupie mieli Dolny Śląsk, wiedzieli też, że czesi zmuszeni są puścić od siebie jeszcze więcej wody, bo im zbiorniki retencyjne zaczynają pękać - mieli to serdecznie
  • Odpowiedz