Wpis z mikrobloga

Co to była za akcja!!! Niech żałuje ten, kogo nie było! ()
Łączny wynik po przeprowadzonych akcjach to: 55,800 l

Nie pobiliśmy rekordu ilości oddań z Białegostoku
(Tak... Ostatnio się pomyliłem i zrzuciłem z podium #bialystok niesłusznie. Nadal z 38 donacjami prowadzą), nie było ich całe szczęście mniej niż w Rzeszowie. I muszę Wam powiedzieć, że takie akcje jak ta chciałbym przeprowadzać co tydzień. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Ekipa RCKiK Lublin zrobiła mega robotę, pracowało się z nimi fenomenalnie, a po wszystkim wspólny chill na trawce. Kurczę... Życzę wszystkim takiego luzu ʕʔ
Dzięki działaniom promocyjnym Janowa Lubelskiego oraz tamtejszego Ośrodka Kultury mogliśmy ugościć w autobusie aż 23 osoby chcące oddać krew. Udało się to dwudziestu z nich, co uważam za wynik bardzo dobry zważając na to, że byliśmy tam przed rozpoczęciem się imprezy. () Tak więc do wyniku dorzucamy kolejne 9 litrów czerwonego lekarstwa.
Gdyby ktoś zastanawiał się kiedyś czy warto na Gryczaki wpaść, to mówię, że bardzo!!!! Uderzające jest to, jak piękne jest miejsce, w którym to się odbywało. ZOOM Natury robi robotę. Ja się w tej przestrzeni zakochałem i na pewno wrócę tam ponownie, aby prywatnie spędzić tam trochę czasu.
Tymczasem jestem w drodze powrotnej z Lublina do Poznania i jeszcze dziś zaczynam przygotowania do akcji w Krakowie 11.08. Widzimy się!!!
#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #lublin #podroze #ciekawostki
Pobierz BarylkaKrwi - Co to była za akcja!!! Niech żałuje ten, kogo nie było! (。◕‿‿◕。)
Łączn...
źródło: comment_1659947837yTUwGWTidv5ni0vX3sJQTs.jpg
  • 15
@smutny_login: też spodziewałem się więcej, a ogrom pracy i wysiłku włożonego w akcje są niewspółmierne ALE zawsze warto organizować takie akcje.
Propagowanie krwiodawstwa to rzecz ważna, a okres letni to walka o każdą jednostkę. Dodatkowo chcemy pokazywać się w miejscach lub róży imprezach, które przyciągają dużą liczbę osób aby mogli oni w ogóle zainteresować się tym tematem i z nami porozmawiać. To już pierwszy krok.
To, że akcja odbywa się na