Wpis z mikrobloga

Mówili, że to świeże... że super otwarcie nowej serii.. że warto o obejrzeć. I co? i gówno... dosłownie

Jak indianiec wziął predatora z zaskoczenia, podjeżdżając na koniu w galopie, to parsknąłem śmiechem. Normalnie jakiś upośledzony, albo głuchy był ten obcy. Reszty nie ma co komentować i włączam klasyka z Arnoldem dla wymazania tego koszmarka z pamięci.

#film #prey #predator
jestemjakijestem1212 - Mówili, że to świeże... że super otwarcie nowej serii.. że war...

źródło: comment_1659905304o745xXhnlhgTY44DUNcyqT.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: Niby toksyczna męskość w jedynce ale nawet tam nie odjechali tak daleko żeby arnold gołymi rękami łamał predatora, rzucał nim, wyrywał mu kły i ucinął kończyny. Dodać do tej walki Naru jakiś wesoły soundtrack i można pomyśleć że to scena z parodii strasznego filmu, jeszcze finał jak z królika bucksa - predator staje tu i spada mu na głowe fortepian
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: Mnie najbardziej zastanawiało, że bohaterka nie mogła odeprzeć ataku lwa górskiego gdy napierał na nią, ale jak już skoczył to perfekcyjne salto w bok i idealne trafienie dzidą w locie podczas upadku dzięki magii przyjaźni czy coś XD

Jeszcze jedno mnie zastanawia. Tam pojawia się pistolet nawiązujący do Predatora 2. Ma go Indianka po zabiciu predatora. Jak znowu trafił do predatorów? Wrócili i zmasakrowali całą wioskę Indian po czym wzięli
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: Nie oglądałem, ale po komentarzach wnioskuję, że kolejny gwałt na uniwersum i logice i że oglądać nie warto. Friendly reminder, że Predatorzy to 2+ metrowe, ponad 200 kilowe stwory, których żyćkiem jest polowanie ()

  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212

Obejrzałem dzisiaj PREY.

Początek był całkiem spoko: dziewczyna tradycyjnie w roli zbieracza/lekarza ale z zapędami łowieckimi. Idealnym balansem byłaby fabuła gdzie zdobywa szacunek innych poprzez swoje umiejętności traperskie i spryt a potem zostaje wojownikiem na równi z mężczyznami.

Niestety im dalej w las tym gorzej (dosłownie).

CGI było słabe i momentami mocno biło po oczach (niedźwiedź renderowany chyba na laptopie, toporek którym rzucała i pozostałe zwierzęta w filmie). Predator jechał chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@murmurlrl: jak można tak skrzywdzić ta serię i zrobić z niej family friendly. To jak z mad max 3 początek filmu fajny muzyka fajna a potem to piepszone family friendly.
  • Odpowiedz
Niby toksyczna męskość w jedynce ale nawet tam nie odjechali tak daleko żeby arnold gołymi rękami łamał predatora, rzucał nim, wyrywał mu kły i ucinął kończyny. Dodać do tej walki Naru jakiś wesoły soundtrack i można pomyśleć że to scena z parodii strasznego filmu, jeszcze finał jak z królika bucksa - predator staje tu i spada mu na głowe fortepian


@ElonMuskKochamCie: Ja nic nie mówię, ale ona nim nie rzuciła ani
  • Odpowiedz
@Mardo: Przez Twoje rozsądne argumenty teraz sam muszę zobaczyć ten film. Ja #!$%@? a już się cieszyłem że czytając komentarze ludzi na wykopie mam wyrobione zdanie na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: A ja powiem, że dobrze sie na nim bawiłem i nie oczekiwałem od niego logiki. Wiadomo, to nie to samo co kultowa jedynka czy IMO dobra 2 z Gloverem, ale daje rade. Na pewno lepsze niż Pianista (#!$%@? serio, kto wział Adriena Brody do tej roli XD) najemnik czy ostatnie gówno od Blacka. Takie solidne 6,5/10, dupy nie urywa.
  • Odpowiedz