Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
660 124 + 119 + 77 = 660 320

Ten weekend to kwadraty na maxa. Plan - powiększenie wspólnego #kujawskopomorskie kwadratu.

Sobota - solo wyjazd na północ po takiego rodzynka w środku lasu. Fajna trasa, okolice Okonin koło Śliwic są malownicze (to juz chyba bory tucholskie), jeszcze się tam pojawię. Droga przez las to klasyczny leśny piach, czasem piach po jaja ale świeżo po deszczu w nocy było ok. Noga dobrze dawała, podbiłem swoje FTP o dobre 5 watów i pozbierałem personal besty na dawno nie uczęszczanych segmentach. Chyba dałem aż za mocno bo powrócił mi ból w kolanie - coś co trapi mnie od początku tego sezonu.

Niedziela - ustawka z @cult_of_luna na kwadraty pod Mąkowarskiem. Spotykamy się w Serocku i ruszamy malowniczym lasem, wzdłuż zalewu koronowskiego na prom, a potem równiutkim asfaltem, przez sosnowy las do Mąkowarska. Dalej już szutry w stylu Strade Bianche (jak @cult_of_luna daje rade to ujechać na 7 barach, jest dla mnie tajemnicą), zabójczy zjazd na przesmyk między jeziorkami Tobolno i Piekło (wszystko powysychało i wygląda bardziej jak sciek), 5km szybkiej krajówki do Koronowa. Tam na ryneczku popas i rozjeżdżamy się każdy w swoją stronę.

Plan wykonany, kwadrat powiększony (choć mniej niż zakładaliśmy), humor zajebisty.

Max square: 19x19
Max cluster: 527
Total tiles: 2240

#rowerowyrownik #rower #kwadraty #gravel

Skrypt | Statystyki
AlteredState - 660 124 + 119 + 77 = 660 320

Ten weekend to kwadraty na maxa. Plan - ...

źródło: comment_165990316112w48W9Rj7pJN8n4qgov4z.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AbaddonLincoln: A czy poza trasą to jest już jakiś konkretny termin (godzina, miejsce)? Bo może się pojawię, choćby żeby przybić piątkę i zobaczyć jak oddalacie się w stronę wschodzącego słońca... :)
  • Odpowiedz
@ikov: w środę-czwartek jakieś konkrety będę chyba zarzucał, bo prognozy pogody będą o te kilka procent bliższe prawdy, niźli obecne ;) no i przede wszystkim, to musi mi się udać dotrzeć na ten urlop, a to w niedzielę xD

Z Tlenia po śniadaniu bym wyjeżdżał, więc jakaś 9 jest realna bardziej, niż 6 czy 7...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz