Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Ciekawe ilu z Was by powiedziało to co tu pisze Sergiuszowi w twarz. W realu najprawdopodobniej nikt, bo z domu nie wychodzicie. Tu nie chodzi o to, że macie się bać Nitro, że on by Was pobił czy coś, tylko że jesteście aspołecznymi ludźmi, którzy boją się wszystkiego i wychodzą jedynie z domu do sklepu jak jest ciemno. Już jeden wykopek wyszedł z domu na spotkanie i się skończyło tak, że został pośmiewiskiem na całą Polskę i do tej pory nie wrócił do działalności w internecie.
#famemma #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak
Daddy2137 - Ciekawe ilu z Was by powiedziało to co tu pisze Sergiuszowi w twarz. W re...

źródło: comment_16598757163JXbIeqDbxW9ngvQSDDTiS.jpg

Pobierz
  • 27
@Daddy2137: Ale to nitro do sąsiada startował z nożem, do szpaka jechał obsrany a na stacji będąc z kolega dostał #!$%@? od randomowego typa. Rafon na kuracyje zabrał 4 kolegow i zgrywał kozaka ale jak sam był w subwayu i 2 typów się do niego przyczepiło to był obsrany. Mimo wszystko kuracyja pokazał większe jaja niż mlekolak i rafonix razem wzięci. Do tego nie oceniaj całego wykopu na podstawie jednego użytkownika
@Daddy2137: Są artykuły na ten temat, i wyrok sądu w tej sprawie. Czy tak było nie wiem nie mi oceniać takie są oficjalne informacje i na nich bazuje. I oczywiście wybrałeś sobie jeden fragment mojego wpisu olewając cała resztę. Wardęga byłby z ciebie dumny bo to jego metoda odpowiedzi. Jak nitro mówił, że muranski wisi hajs we Wrocławiu bez jakichkolwiek dowodów to jego armia wyznawców ślepo w to wierzy jak podaje
@Daddy2137: Tak wiemy czytamy artykuły na które się powołujemy i wzmianka o nożu była w artykułach po prawomocnym wyroku (już po odwołaniu) a ty dalej nie odpowiedziałeś na resztę argumentów oraz fakt pomawiania innych przez twojego idola. Odpowiedz szczerze kto jest większym farmazonom my powołując się na ogólnodostępne informacje czy Nitro mówiący ze ktoś mu powiedział, że ktoś komuś powiedział, że Murański wisi hajs we Wrocławiu? No #!$%@? typie sam się
@kalopsia: No to dowaliłeś argumentem nitro o 18 wrzucił na Twittera info ze o 21 będzie na discordzie i może wyjaśniać. Tak się składa, że dorośli ludzie w przeciwieństwie do jego dziecięcej widowni maja prace i własne sprawy oraz nie siedzą cały czas w internecie. Sam chętnie bym pogadał ale o całej akcji dowiedziałem się po fakcie bo pracowałem. A potem taki nitro czy jego armia dzieci szczeka, że wykopki to