Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Co jak co ale trochę prawdy w tym obrazku jest xd
Mega groźny wirus był i nagle nie ma i ma być traktowany jako angina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą nie będę komentował bo obrońcy itd.. Mnie zjedzą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@bizonsky: wysokie ceny cukru mają prowadzić do niemoznosci robienia przetworow na zime, te do wysokich cen żywności a to już prosts droga zeby cie zmusic żebyś byl gotow do placenia kartą za jedzenie a jak wiadomo likwidacja gotowki to jedno z marzeń Klausa Schwaba ( ja go nie obrażam on ma tak na nazwisko #pdk )

Wystarczy połączyć kropki i knowania globalistow stają się jasne
  • Odpowiedz
Mega groźny wirus był i nagle nie ma i ma być traktowany jako angina ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iquiet: W UK przestal byc grozny po tym jak prawie wszyscy sie zaszczepili, przypadek?!
Nie sondze!
  • Odpowiedz
@BayzedMan: To chyba cud, że ja nie zaszczepiłem się i nawet nie byłem chory ma anginę od 2019 XD
Ale co ja tam wiem, pewnie przeszedłem mega groźnego wirusa bezobjawowo. Taki groźny, że nawet nie poczułem i nie zaszkodził mi
  • Odpowiedz
To chyba cud, że ja nie zaszczepiłem się i nawet nie byłem chory ma anginę od 2019 XD Ale co ja tam wiem, pewnie przeszedłem mega groźnego wirusa bezobjawowo. Taki groźny, że nawet nie poczułem i nie zaszkodził mi


@iquiet: to chyba cud, że nie miałem raka, wypadku samochodowego, żony albo przeszedłem to wszystko bezobjawowo. Dużo ludzi mialo a ja nawet nie poczułem. Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

czekaj to negujesz to, że małpia ospa jest o dziwo w jednej grupie o orientacji seksualnej praktycznie i dyskryminuje w ten sposób lesbijki?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czym innym jest grupa ryzyka, a czym innym mówienie o winie danej grupy. Kwestia semantyki. Ludzi chorych na raka też wyzywasz i się z nich śmiejesz, że są chorzy? Z cukrzyków też?

I zanim coś nabąkniesz o seksie -
  • Odpowiedz
Czym innym jest grupa ryzyka, a czym innym mówienie o winie danej grupy. Kwestia semantyki. Ludzi chorych na raka też wyzywasz i się z nich śmiejesz, że są chorzy? Z cukrzyków też?


@EvilToy: Jak byli nałogowymi palaczami to się z nich śmieję (rak), jak dorobili się cukrzycy a ich waga to 200 kg to również

I zanim coś nabąkniesz o seksie - i komórki rakowe i cukrzyca może być aktywowana przez nieodpowiedni styl życia. Ale dziwnym trafem gdy chorują geje na AIDS, czy małpią ospę to dostaje im się
  • Odpowiedz