Wpis z mikrobloga

Jesteś zajebiście dobrym człowiekiem.


@EvilToy: to ktoś im kazał te papierosy palić albo jeść jak świnie?

I dlatego się z nich śmiejesz? Czy ty siebie słyszysz?


@EvilToy: a ja napisałem, że się z homoseksualistów śmieję? Nie, tylko, że mnie niepokoi, że są dużą grupą ryzyka a ty srasz żarem. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Czekam aż choroba zmutuje i rozprzestrzeni się na resztę, ciekawe czy wtedy prawica będzie miała retorykę, że to wina hetero bo walą się bez gumy. Podejrzewam jednak, że akcenty będą nadal kładzione gdzie indziej.

Masz moralność na poziomie tego jednego dzieciaka w klasie z patologicznego domu, który ma dziurawe buty i trochę śmierdzi, ale przez to, że bije innych na przerwach nie da się mu pomóc.
  • Odpowiedz
Czekam aż choroba zmutuje i rozprzestrzeni się na resztę, ciekawe czy wtedy prawica będzie miała retorykę, że to wina hetero bo walą się bez gumy. Podejrzewam jednak, że akcenty będą nadal kładzione gdzie indziej.


@EvilToy: i kto tu jest psycholem? Ty¯\(ツ)_/¯

Masz moralność na poziomie tego jednego dzieciaka w klasie z patologicznego domu, który ma dziurawe buty i trochę śmierdzi, ale przez to, że bije innych na przerwach nie
  • Odpowiedz
@Kjedne: wojny nie ma, uff. Musicie szybko zadzwonić do ekscelencji putina żeby wycofał dobrych chłopaków bo giną i tracą kończyny niepotrzebnie, podczas gdy jego wojna już nie jest potrzebna do omamiania oświeconych husarzy. Makiety zgruzowanych miast mogą nam przekazać, przydadzą się do gier bitewnych
  • Odpowiedz
jest i kolejny wolny od propagandy myśliciel który jakimś dziwnym przypadkiem powtarza to samo co wszystkie mainstreamowe średniej jakości szurki xDD

wyłącz wyklop włącz myślenie pzdr z farcikiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iquiet: W UK przestal byc grozny po tym jak prawie wszyscy sie zaszczepili, przypadek?!

Nie sondze!


@BayzedMan: Nigdy groźny nie był i tylko przestali o nim spamować w mediach.
  • Odpowiedz