Wpis z mikrobloga

Dlaczego rzekomo bezstronne wykopki chcace tylko bronić mężczyzn nazywaja Zeleńskiego zbrodniarzem za powoływanie do armii aby bronić zaatakowany kraj nie wrzucają nawet w ćwierci tylu wpisów na Putina za to, że organizowany jest przymusowy pobór na okupowanych terenach Ukrainy.
Gdzie ci wcieleni są zmuszani do atakowania innego kraju.
Gdyby ten ruch nie był podkrecany przez rosyjska propagande i chodziło tylko o los mężczyzn to potepiałby obie strony, a rosyjska jako agresora odpopwiedzialnego za wojnę nawet mocniej.
Jeżeli jest odwrotnie to cały nurt składa się z onuc i pożytecznych idiotów.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #neuropa
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ty wklejasz lub omawiasz fragmenty komentarzy z innych portali to jest ok, jak ja wklejam lub omawiam z innych portali to jest źle?


@zbierski9: W jakim kontekscie wklejam? W takim jak Ty? Ze każe wykopkowi odcinac sie od anonimowych komentarzy na innym portalu z pretensjami, że sie od nich nie odciął wcześniej? Nie pamietam abym coś takigoe wyczyniał.
  • Odpowiedz
W jakim kontekscie wklejam? W takim jak Ty?


Na pewno nie dokładnie w takim jak ja. Mój kontekst jest unikalny i pojawił się pierwszy raz.

Ze każe wykopkowi odcinac sie od anonimowych komentarzy na innym portalu z pretensjami, że sie od nich nie odciął wcześniej? Nie pamietam abym coś takigoe wyczyniał.


@
  • Odpowiedz
Na pewno nie dokładnie w takim jak ja. Mój kontekst jest unikalny i pojawił się pierwszy raz.


@zbierski9: To skad porównanie do tego co Ty robisz i to w formie zarzutu wobec mnie? Jest nietrafione.

szukając ruskiej propagandy musisz z lupą przeszukiwać niszowe tagi
  • Odpowiedz
To skad porównanie do tego co Ty robisz i to w formie zarzutu wobec mnie? Jest nietrafione.


@szurszur: Jest trafione, bo każdy kontekst jest unikalny i niepowtarzalny. Sytuacja cały czas się zmienia. Można więc powiedzieć że nigdy nie da się zrobić żadnego porównania bo każda sytuacja jest inna. Co jest oczywiście absurdem. Porównuje się dlatego że obie sytuacje mają identyczne konteksty, bo to niemożliwe, tylko dlatego że jest jakaś cecha wspólna i na nią zwraca się uwagę.

Umocniło to bronienie takiego pisania przez kolejne osoby i dopiero po dłuższym czasie gdy widziałeś, że sytuacja jest nieciekawa się od tego odciąłeś.

Różnica polega na tym, że ja sie odcinam od nazywania Kaczynskiego zbrodniarzem od razu gdy o tym napisałeś. A ktoś od Was zrobił to dopiero po
  • Odpowiedz
Nie, nie. Odciąłeś się dopiero kiedy rzuciłem na to światło, wcześniej milczałeś tygodniami.


@zbierski9: odciałem sie od razu gdy o tym napisano tutaj. Ja kilka dni musiałem wałkowac kwestie ''zbrodniarza Zelenskiego'' żeby po fali prób obrony jedna osoba sie rakiem wycofała.
Jeżeli nie widzisz to różnicy to znaczy, że nie potrafisz wykrzesac nawet minimum obiektywizmu.
  • Odpowiedz