Wpis z mikrobloga

Dlaczego rzekomo bezstronne wykopki chcace tylko bronić mężczyzn nazywaja Zeleńskiego zbrodniarzem za powoływanie do armii aby bronić zaatakowany kraj nie wrzucają nawet w ćwierci tylu wpisów na Putina za to, że organizowany jest przymusowy pobór na okupowanych terenach Ukrainy.
Gdzie ci wcieleni są zmuszani do atakowania innego kraju.
Gdyby ten ruch nie był podkrecany przez rosyjska propagande i chodziło tylko o los mężczyzn to potepiałby obie strony, a rosyjska jako agresora odpopwiedzialnego za wojnę nawet mocniej.
Jeżeli jest odwrotnie to cały nurt składa się z onuc i pożytecznych idiotów.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #neuropa
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: Zabawne że to piszesz. Dlaczego założyłeś ten osobny nowy wpis z tagami aby wezwać pomoc podobnych sobie, zamiast pisać bezpośrednio pod wpisami tych rzekomych "onuc" i "pożytecznych idiotów"? Dlaczego stosujesz wobec mnie inny standard niż wobec siebie?
  • Odpowiedz
@zbierski9: Ponieważ Was tu jest wielu i nie chce mi sie pisać do każdego z osobna. To logiczne i racjonalne, że bede pisał zbiorczo o tak licznej grupie osób zamiast pisania może i setek wpisów w różnych miejscach.

Dlaczego stosujesz wobec mnie inny standard niż wobec siebie?


@zbierski9: Nie stosuje innego. Nie Tworze wpisów o Tobie.
  • Odpowiedz
@szurszur: Najpierw krytykujesz innych za to że plusują kontrowersyjne wpisy, a kiedy cię przyłapaliśmy że sam robisz dokładnie to samo, to wijesz się jak piskorz i robisz mizerne fikołki intelektualne.

Później krytykujesz innych za to, że tworzą nowe wpisy przenosząc tam dyskusję i wołają pod tagami swoich znajomych. Kiedy zwróciłem uwagę, że sam robisz tak samo, to znowu te niemrawe fikołki.
  • Odpowiedz
załóżmy że mamy Gejowski Kolektyw i Prawacką Organizację Terrorystyczną
gejowska orgia w tym pierwszym nikogo nie dziwi i nikt nie daje j-----a
gejowska orgia w tym drugim wywołuje śmiech drwiny i ogólne poruszenie wśród opinii publicznej
w drugą stronę:
homofobiczne hasła głoszone przez POT nie są niczym nowym ani zaskakującym a sama organizacja jest powszechnie krytykowana, nienawidzona i uważana za czyste zło z powodu innej, trochę gorszej działalności (ataki terrorystyczne)
homofobiczne hasła głoszone przez Gejowski Kolektyw wywołują głębokie oburzenie wśród części gejów którzy oczekiwali po nim czegoś więcej
  • Odpowiedz
@zbierski9: To nie dokładnie to samo wyjąsniłem to w poscie powyżej, ale sie do tego nie odnosisz i dalej piszesz to samo co tam sobie ubzdurałeś.
Porównywanie kontrowersji o ''zbrodniarzu Zeleńskim'' zgodnej z ruska narracja z wpisem o tym, że ci z tego nurtu to sa inspirowani z Rosji też nie jest na miejscu. To też wyjasniałem dokładnie i też całkiem to pominałęs. Nadal czekam na potepienie i czynna walke
  • Odpowiedz
@Chodtok: Niezbyt madry przykład. Uwzględnij to, że Trwa wojna, kraj obok ( nasz parter) został zaatakowany a Ty bronisz brutalnych ataków na władze państwa- ofiary zbieżnych z tymi jakie sa dziełem propagandy agresora.
  • Odpowiedz
Pytam dlaczego nazywaja zbrodnia wysyłanie mężczyzn do walki przez Zelenskiego aby bronić zaatakowany kraj, a nie sa tak aktywni w krytykowaniu przymuszania do walki mężczyzn przez drugą stronę.


@szurszur: Mogę? Dla mnie takie prawo jest seksistowskie, a nie zbrodnicze. W osobnym wpisie, gdzie cię wołali, też cię broniłem. W sumie odpowiadanie, choć brzmi wyrozumiało nie sprawi, że komukolwiek przemówi się do rozsądku, przynajmniej nie od razu i nie bez własnej
  • Odpowiedz
bycie ofiarą nie usprawiedliwia przemocowych działań (chyba że w ramach samoobrony przed agresorem, ale ukraińscy mężczyźni w wieku 18-60 nie są tym agresorem)

@szurszur:
  • Odpowiedz
To nie dokładnie to samo wyjąsniłem to w poscie powyżej, ale sie do tego nie odnosisz i dalej piszesz to samo co tam sobie ubzdurałeś.


@szurszur: Nigdy nie jest dokładnie tak samo, każda sytuacja jest unikalna i niepowtarzalna. Możesz szukać różnic w nieskończoność, ale faktem jest że widzisz źdźbło w moim oku, a belki w swoim własnym nie dostrzegasz.

Porównywanie kontrowersji o ''zbrodniarzu Zeleńskim'' zgodnej z ruska narracja z wpisem o tym, że ci z tego nurtu to sa inspirowani z Rosji też nie jest na miejscu. To też wyjasniałem dokładnie i też całkiem to
  • Odpowiedz
Gdybyś uważnie czytał wątek który ja założyłem, ten na który nie masz czasu, mimo że masz czas pisać tutaj, co jest kolejnym przykładem pogardy z twojej strony,


@zbierski9: xd przecież to Ty tu mnie zawołałeś już po moim odejsciu to piszę tutaj. No niesamowicie potrafisz fikołki robić.
Pogardy? To już znowu przeszedłes do dopowiadania sobie.

Ku mojemu zdziwieniu pisałeś, że nie mamy w Europie równouprawnienia, więc pytam ponownie, skoro równouprawnienia nie mamy wprowadzać, bo to utopia, to dlaczego rozszerzamy je cały czas dla jednej z płci, przykładowo wprowadzając parytety płci w zarządach spółek giełdowych? Przecież to utopia, dlaczego wprowadzamy
  • Odpowiedz
xd przecież to Ty tu mnie zawołałeś już po moim odejsciu to piszę tutaj. No niesamowicie potrafisz fikołki robić.

Pogardy? To już znowu przeszedłes do dopowiadania sobie


@szurszur: Zawołałem cię również i tam. A jednak piszesz tylko w jednym miejsce. Niezły fikołek, a w locie zdążyłeś jeszcze napisać że to ja robię fikołki.

No skoro równouprawnienia nie ma to pewnie chca je tak wprowadzać. Nie wypowaidąłem sie o tym, nie popierąłem i pierwszy raz o
zbierski9 - > xd przecież to Ty tu mnie zawołałeś już po moim odejsciu to piszę tutaj...

źródło: comment_1659939374MS96vv1RDMP4PFi7pYcSU3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zawołałem cię również i tam. A jednak piszesz tylko w jednym miejsce.


@zbierski9: Gdy przyszedłem to było powiadomienie tylko tutaj. Jest tam jakis post zapewne napisany gdy ja pisałem posta stad go nie zauważyłem. Dodatkowo tam pisało do mnie w krótkim czasie kilka innych osób co sprzyja przeoczeniom.

I pewnie pierwszy raz o tym słyszysz? Dzięki mnie dowiedziałeś się o równouprawnieniu w UE, w Polsce, o tym że to nasza kulturowa wartość przynajmniej od 2004 roku, o systematycznie wprowadzanych postulatach feministek, o dyskryminacji
  • Odpowiedz
No ale to jest tylko jeden z wielu przypadków wprowadzania równouprawnienia. Przecież od lat tak działa legislacja. Obudziłeś się teraz?


@zbierski9: Wiem, że jeden ze sposobów, ale o tym linkowanym dotyczacym giełdy pierwszy raz słyszałem, wiec nie manipuluj znowu.

Tak wygląda powielanie rosyjskiej propagandy wśród neuropy, opozycji, i przez mainstreamowe media.


@zbierski9: Nie zauważyłem aby rosyjska propganda wrzucała narrację o tym, że Kaczyński jest zbrodniarzem tak jak wrzuca
  • Odpowiedz
Nie zauważyłem aby rosyjska propganda wrzucała narrację o tym, że Kaczyński jest zbrodniarzem tak jak wrzuca zlepki na temat Zeleńskiego, wiec przesadzasz ze znajdywaniem podobnych przykładów.


@szurszur: Czyli kiedy kilka przegrywów na tagu użyje słowa zbrodniarz, to jest to ruska propaganda i bijesz na alarm próbując zdyskredytować ludzi walczących z dyskryminacją, a kiedy to cały tłum neuropejczyków używa słowa zbrodniarz w stosunku do własnego rządu, to wszystko jest ok i
  • Odpowiedz
@zbierski9: Ale wklejasz mi tu przykłady komentarzy z innego portalu. Ja tam nie pisuje wiec i niemal nie czytam.
O zbrodniarzach w rzadzie mówił Braun to zostało naglosnione na wykopie.
  • Odpowiedz
Czyli kiedy kilka przegrywów na tagu użyje słowa zbrodniarz, to jest to ruska propaganda i bijesz na alarm próbując zdyskredytować ludzi walczących z dyskryminacją,


@zbierski9: Bo jest. Tyle było dyskusji od kilku dni i nie było chetnych do jednoznacznego potepienia i odciecia się.
Ja od razy moge napisac, że odcinam sie od nazywania Kaczynskiego zbrodniarzem, a stosowanie takiej narracji jest szkodliwe.
  • Odpowiedz
Ale wklejasz mi tu przykłady komentarzy z innego portalu. Ja tam nie pisuje wiec i niemal nie czytam.


@szurszur: Jak ty wklejasz lub omawiasz fragmenty komentarzy z innych portali to jest ok, jak ja wklejam lub omawiam z innych portali to jest źle?
  • Odpowiedz
Ja od razy moge napisac, że odcinam sie od nazywania Kaczynskiego zbrodniarzem, a stosowanie takiej narracji jest szkodliwe.


@szurszur: No to dobrze, ja mogę napisać ponownie że nie uważam Zeleńskiego za zbrodniarza, ale już to pisałem ze dwa razy. W dodatku w przeciwieństwie do stron Wyborczej i innych mediów opozycyjnych, tutaj słowo zbrodniarz nie pada zbyt często z moich doświadczeń.
  • Odpowiedz