Wpis z mikrobloga

Bardzo dziwna akcja mnie spotkała w #kielce jakąś godzinę temu.

Wyszedłem sobie na wieczorny spacer i jak to mam często w zwyczaju wziąłem ze sobą jakieś małe plastikowe śmieci. Pod śmietnikiem spotkałem grzebiącego w kontenerze z plastikiem młodego mężczyznę, ubrany raczej schludnie i nie wyglądał jak osoby, które zbierają złom. Świecił tam latarką i czegoś szukał - pomyślałem, że może wrzucił tam przypadkiem klucze czy coś, zdarza się.

Poszedłem dalej i z 300 metrów dalej w śmietniku widziałem trzy osoby (w tym chyba jednego dzieciaka), które coś robiły przy kontenerze z plastikiem. Śmietnik z tych zamykanych na klucz więc myślałem, że tam sobie po prostu segregują.

Moje zaciekawienie jednak sprawił fakt, że jak wracałem za jakieś 10 minut widziałem w innym śmietniku oddalonym o jakieś 200 metrów od poprzedniego te same trzy osoby.

Czy ktoś ma pomysł co tam mogło się dziać? To jakaś gra miejska czy w śmietniku w Kielcach ktoś wyrzucił dolary, złoto albo węgiel i poszła po osiedlu fama i ludzie poszukują tych skarbów czy jak XD

Trochę późno więc pewnie mało osób zobaczy i w sumie #niewiemjaktootagowac więc zostawiam bez tagów. No może tylko #recykling bo temat śmietnikowy
  • 7
  • Odpowiedz