Wpis z mikrobloga

@Stingeree: Kiedyś też było mało dobrego towaru. Ale to normalne bo ludzie kupują zazwyczaj najtańsze premixy i mają to w pompie. Teraz im sie tym bardziej nie oplaca niczego dobrego bo mało kogo stać płacić tyle kasy a takie sieciówki jak e-dym nie oszukują na akcyzie itd, to nie mały sklep na zadupiu. Poza tym każdy co ogarnia kupuje wszystko w necie więc tym bardziej im się nie opłaca. W takim
@Ariul: To gdzie sie teraz ludzie zaopatruja w premium liquidy/premixy? Wszystko co mnie interesuje jest do sciagniecia z UK no ale wlasnie nie wiem jak wyglada ogarniecie tego do Polski. Robia jakies problemy? Osobiscie nie mam zbytnio czasu na eksperymenty i ogarnianie setki aromatow i studiowaniu co jak i w jakiej proporcji mieszac ;p Jestem dosc wygodny....
@Stingeree: Premixy/liquidy nie mają sensu. Aromaty kwotowo wychodzą dużo mniej, są smaczniejsze + są bardzo proste do przygotowania, są gotowe mieszanki tzw. koncentraty które wystarczy po prostu zmieszać z bazą i nikotyną. Trudność przygotowania na poziomie longfilla.