Wpis z mikrobloga

Co to może być? wywaliło mi parę takich punktów od pleców aż do brzucha. Te świeższe swędzą i widać że to małe bąbelki są. Boję się że to jakaś trwała choroba może być jak łuszczyca, ale zupełnie nie pasuje mi z wyglądu. Czytałem że to niby opryszczka może być, ale nie zdawałem sobie sprawy że opryszczka wyskakuje gdzieś indziej niż usta i strefy intymne. Z wyglądu przypomina półpasiec, ale nie miałem ospy i jestem zaszczepiony, a niby tylko po przebyciu choroby można na to zachorować

#medycyna
Atencjuszhehe - Co to może być? wywaliło mi parę takich punktów od pleców aż do brzuc...

źródło: comment_1659818444zxGRNfFrIeZG2eIU6YEGZO.jpg

Pobierz
  • 11
@Atencjuszhehe: szczerze to już nie pamietam, miałam to w okolicach łopatek, a tam mnie zawsze bolą mięśnie XD ale wyglądało identycznie i byłam pewna ze to półpasiec ale byłam zbyt leniwa żeby iść do lekarza, a potem się zorientowałam ze już tego nie mam
@Atencjuszhehe kup hascovir w aptece. Jest bez recepty (na receptę większe dawki) wybierz całe opakowanie nawet jak znikną plamy. Nos podkoszulkę jak z kimś spisz i nie dotykaj innych bo mogą się zarazić od cb. I koniecznie lekarz w pn. Nie lekceważ bo powikłania po półpaścu są paskudne.