Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na długo odkładana decyzje o zakupie wkrętarki. Średnia półka, bo to głównie do drobnych napraw i #majsterkowanie w mieszkaniu. Stad pytanie - jakiej firmy kupić, żeby było dobrzę, nie za drogo i rozwojowo (tj w przyszłości rozszerzanie o kolejne urzadzenia, więc kompatybilność zasilania/baterii wskazana). Ewentualnie na co mam zwracac uwage podczas wyboru urządzeń?

#remontujzwykopem #narzedzia #elektronarzedzia
  • 35
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thomeq: jak priorytet cena to kupiłem za 189 w zeszłym roku mcallsiter 26nm z udarem i działa zajebiście ma dużo mocy a bateria trzyma jak szalona raz ładowałem przez rok a jednak sporo wiercilem nią i skręcałem
@rybeczka: Powiedzmy, ze budzet na wkretarko-wiertarke i 2x bateria plus ładowarke to 600-700 pln

@jednorekibadnyta: Wkretarke z udarem czy wiertarke?

W ogole co poza Boschem sie liczy na rynku jesli chodzi o niezla jakośc i dobry stosunek jakosci do ceny??
@rybeczka: Czyli warto w ten system iść ;) (teraz wkrętarko-wiertarka, ale wp rzyszlosci jakies pily itp - nie chce miec narzedzi kaze z innej parafii do tego dziesiec ladowerek, niekompatybilne baterie i tak dalej). A jest opcja oprocz ładowarki jakies cos na kablu podpinane pod gniazdo bateri? Ma to sens?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@thomeq: jeśli nie masz hajsu jak lodu to nie polecam pro marek (hilti, Milwaukee, bosch, dewalt), a tym bardziej ich tańszych serii.
Ryobi, erbauer to maks co bym kupił do domu, a osobiście gdybym miał teraz wybierać to bym kupił graphite, dedra lub einhell (w zależności co bym dorwał najtaniej). Ostatnio einhell miał spoko promke i za 1zl dodawali 1aku i ładowarkę do narzędzia. W tych 600zl byś miał 2 narzędzia,
@melba: Dobra uwaga - ja potrzebuje do zastosowan domowych - ot wywiercic dziure (udar potrzebny) w ścianie, w drewnie, przechoc drewno/plute i skrecic takei plyty. W sumie na te chwile nic więcej.
@waldo: OK, ja jestem totalny amator. Akurat ta mala wkretarka mi podpasowala, bo bardziej komputery i te sprawy u mnie, ale dzis musialem przepilowac jeden panel podlogowy (na balkonie chce ogarnac sobie kilka rzeczy plus w niedalekiej przyszlosci jakies meble do kuchni ogarnac - wiadomo, hipoteka, WIBOR itp, wiec wszystko po taniosci - nie musi wygladac o ile bedzie sluzyc ;) ) i mnie krew zalala (nie doslownie) bo brzeszczot sie