Wpis z mikrobloga

Czy moja różową ciągnie do patologii czy przesadzam?

Sytuacja z tego tygodnia. Idziemy na kebaba na Pradze w Warszawie. Okolice godziny 23. Widzimy z daleka lokal a tam w ogródku jakiś Sebek stoi w samych bokserkach a spodnie na dole. Pytam różowej, czy na pewno tam idziemy? Po krótkiej rozmowie zdecydowaliśmy się że tak skoro jechaliśmy tyle czasu. Idziemy do kebab majstra złożyć zamówienie i w ogródku zaczyna się awantura (było ich koło 6, 5 sebkow i Karyna). Jeden Sebek do drugiego że mu wyj#$&ie zaraz, że jakby nie laska to by go łamał już bo jest frajerem, leszczem. I tak się wyzywali. Zanim dostaliśmy kebaby jeden zaczął grozić drugiemu że go zabije. Spytałem różowej czy weźmiemy kebaba w łapę i idziemy stąd jak najszybciej. A ona do mnie "a co boisz się? Hehehe" i zaczęła się kłótnia u nas. Powiedziałem że jest pato-lubna, skoro nie przeszkadza jej takie towarzystwo obok. A ona że ją obrażam, że skoro oni nic do niej nie mają to czemu ona ma mieć coś do nich. Powiedziała że taki dres może mieć często więcej kultury od gbura w garniturze. I powiedziała że pewnie jakby coś się działo to bym ją zostawił i sam uciekał. A ja powiedziałem że owszem bym ją zostawił bo lgnie do patoli. Przykładowo idziemy nocą i jakiś naćpany/nayebany typ na przeciwko rzuca butelkami p chodnik i proszę różową żeby przejść na drugą stronę ulicy a ona mówi że nie trzeba. A ona mówi że tak się nie robi jako chłopak tylko broni różowej. Ja natomiast nie mam zamiaru bronic dziewczyny która świadomie ładuje się w takie sytuacje. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zalesie
  • 134
  • Odpowiedz
Tak na prawdę chodzi o to, że dziewczyny nie zdają sobie sprawy jak źle moze sie to skończyć. Kobiet nigdy sie nie bije szczególnie u nas w Polsce.
One nie wiedzą jak łatwo dostać w morde i jak to boli i że mogą cie przekopać w szale i nawet zabić
Porozmawiaj z nią, niestety niektóre ciągnie do patusow, jeśli rozmowa nie pomoże lub ona leci na patusow, to ją #!$%@? za drzwi-
  • Odpowiedz
wykopowajulka


@wykopowajulka15: Masz taki nik?

Nie pytasz świni "idziemy tam, czy nie idziemy?" - widzisz zagrożenie, nie chcesz się tam pakować - sam podejmujesz decyzję i oznajmiasz jej co robicie. Jak jej to nie pasuje - zostawiasz ją.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Trochę się pogrążyłeś bo nie zaliczyłeś typowego shittestu. Ogólnie powinieneś olać tę Karynę bo ona dla kogo innego jest. Podpuściła Cię jak małolata. Chciała zobaczyć jak zareagujesz na takie "atrakcje" żeby zobaczyć czy masz twardą psychikę jak np. Jarosław Psikuta, po którym od razu widać, że jest człowiekiem z miasta. Prawdopodobnie dużo byś zyskał w jej oczach gdybyś nie okazał strachu, zajął stolik, zamówił kebsa i browara do tego. Pytanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lexico: takich dziewczyn jest masa z wiosek i małych miasteczek, smutna prawda. Będą potem samotna matką z 2 dzieci , a ojciec nie będzie płacił alimentów to dopiero się obudzą że życie to film
  • Odpowiedz
wtedy wystarczy dźwięk rozkładania czeskiego teleskopu w twojej ręce i agresorowi zwykle miękną nogi


@Bjonr:
mnie by zmiękły ze śmiechu, tak jak teraz gdy to czytam. xD
gaz też nosisz, co? ()

@wykopowajulka15: nie chcę obrażać twojej(byłej, jak sądzę?) różowej, ale to nie jest materiał na cokolwiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Podsumowujac mamy:
- OP z typowo przegrywowym nickiem
- brak rzaby w awatarze, za to jest arab
- wypis uwypuklajacy znienawidzone przez przegrywow aspekty relacji damkso-meskich (shittesty, atawistyczne zachowania)
- hurr durr glupie baby
- wypopki lykajace po same kule

Ehh, nigdy się nie zmieniajcie kochani ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: moją dawną dziewczynę ciągnęło do takich typowych meneli rockowych, bo przecież to tacy spoko ludzie. Jak mi raz jeden bez powodu zrobił Nelsona, że myślałem, że tam stracę przytomność po środku niczego w środku nocy to w końcu do niej dotarło
  • Odpowiedz
@dos_badass:
Gaz noszę częściej bo jest bardziej poręczny i koło #!$%@? mi lata twoje zdanie. Mi osobiście uratował życie kilka razy, czasem nawet nie używałem bo napastnik zobaczył i się zastanowił ze nie ma kasy na litra nałęczowianki żeby to z siebie zmywac. Jak Ci już włosy pod pachą zaczną rosnąć to zrozumiesz ze z patologia uliczna nie ma sensu wchodzić w bójki na pieści bo raz że można dostać jakiegoś
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Nie ma innej opcji, ona musiała nie wiem gdzie, na ławce przed blokiem, z pato patuśkami albo najgorzej, w domu nasłuchać się i przyjaźnić z takimi ludźmi, dlatego ją do nich ciągnie, swój ciągnie do swojego.
Jeśli Ty tego nie czujesz to szukaj innej panny, bez żalu.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: weź ją poślij w diabły. Niby cwana, bo „sebki kobiet nie biją” tylko trafi kiedyś na grupkę młodych sebków z bossem karyną aka sebek z cyckami - jak jej taka Karyna Bojowa wyrwie kilka garści kłaków to będzie omijać łukiem ich z kilometra. Baba babę ruszy, bo z reguły jeszcze ma za plecami kilku sebków rycerzy.
  • Odpowiedz