Wpis z mikrobloga

@peszekorzeszek: przemyśl czy te wszystkie dodatki są Ci potrzebne. Jeśli nie, to grałabym uboższy zestaw,.za to z większą mocą silnika.
Jeśli jest to podane, patrz na moc nominalną, a nie maksymalna sprzętu
  • Odpowiedz
@peszekorzeszek: mam lidlowy z bajerami.w spadku po mamie, bo kupiła sobie nowszy model. Używam tylko kręcenia ciasta, kiedyś przez chwilę blendera kielichowego. Te pozostałe końcówki leżą pachnące nowością, bo po jednej próbie użycia okazało się, że mam efektywniejsze przybory do cięcia i szatkowania niż te tarcze, więc to leży i zajmuje miejsce w szufladzie
  • Odpowiedz
@peszekorzeszek: mamy starszy model, polecam, ciasto drożdżowe wychodzi z niego jak bajka, ciasto na chleb też spoko. Mamy jeszcze końcówki do szatkowania warzyw, ścierania owoców na mus, pojemnik na koktajle - wszystko bardzo masywne, trwałe. Sprzęt działa od prawie 6 lat.
  • Odpowiedz
@peszekorzeszek: wolę MUM od boscha - w pytę akcesoriów (albo w pakiecie i można dokupować jak się potrzebuje jeszcze innych), a cenowo podobnie. I jeśli to dla kogoś czynnik warunkujący to bosche są w różnych kolorach. Silnik 1000W i radzi sobie ze wszystkim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszekorzeszek: mam od równo 5-ciu lat, ciągle służy bezawaryjnie, najczęściej używam maszynki do mielenia mięsa. Miskę łatwo się myje, ale nie ryzykowałem do zmywarki - maszynkę raz umieściłem i się "zmatowiła" pod wpływem soli. Mógłby być solidniejszy zawias, bo po tylu latach używania maszynki jest lekki luz, ale przy używaniu w ogóle nie przeszkadza. Duży szklany blender super, ale mam też mały do mielenia cebuli i jest kiepski. Wysiskarka ok,
bedek91 - @peszekorzeszek: mam od równo 5-ciu lat, ciągle służy bezawaryjnie, najczęś...

źródło: comment_1659773694UKS13Ny65NsduZnR1JUH4s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz