Wpis z mikrobloga

Standardowo biorę finasteryd 1mg raz dziennie, ale że ostatnio zacząłem chodzić na siłkę, co jak wiadomo podwyższa poziom testosteronu i DHT, to postanowiłem, że raz w tygodniu zamiast fina będę brał sobie dutasteryd. Dla tych co niewiedzą to dutasteryd obniża poziom DHT we krwi o 90% w porównaniu do 70% finasterydu.

Już w zeszłym roku przez jakiś czas brałem dutasteryd, był to konkretnie Adadut 0,5mg, który kosztuje 28 zł za 30 tabletek, co wychodzi taniej niż za najtańszy finasteryd 1mg (finapil), ktory kosztuje 36 zł za 28 tabletek. Oczywiście wiadomo, że można się bawić w Proscar 5mg i dzielenie go na 4 części, ale osobiście wolę brać maksymalnie 1mg finasterydu.

W każdym razie patrzę na apteline.pl i się okazuje, że jest nowy w #!$%@? tani dutasteryd - nazywa się Geroladut. Kosztuje 19,49 zł za 30 tabletek 0,5 mg, czyli jeszcze taniej niż Adadut. Nic tylko kupować, sam mam już 3 świeże opakowania, zdjęcie w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dutasteryd #finasteryd #lysienie #zakola #looksmaxing #wychodzimyzprzegrywu #blackpill
okrim - Standardowo biorę finasteryd 1mg raz dziennie, ale że ostatnio zacząłem chodz...

źródło: comment_1659712639iETUqxt0m1GAub4qNyCVA5.jpg

Pobierz
  • 12
  • 0
@Feduk: w sumie to nie zauważyłem większej różnicy. Finasteryd chyba wycisnął tyle ile się dało. Ale każdy przypadek jest indywidualny