Wpis z mikrobloga

Tak jak Sapera zawsze sympatycznie ogladałem tak ostatnie odcinki dla mnie prawdziwy sztos!
Wczoraj temat architektury + Megality, przed wczoraj Monety Piastowskie, wcześniej temat Meteorytów, kilka odcinów z podwodną archeologią i wizyta w Twierdzy Kostrzyn u chłopaków z Stowarzyszenia Eksploracji PERKUN!!!

Rozmach i publikacja tematów związanych z archeologią i detektorystyką niesamowity!

#archeologia #artefaktnadzis #detektorysci #poszukiwacze #wykrywaczmetalu #odyn
  • 10
@Karier: No właśnie też go za to szanuję, że całkowita wyjebka na jakieś poszukiwania "fajnych fantów i monetek" ale prawdziwa historia i pasja wylewająca się z każdej minuty filmu. A z tymi poszukiwaczami plażowymi mam mega problem - ostatnio mignęło mi parę kanałów takich gości na yt - w 90 procentach to po prostu niewyedukowane dzbany, jeden nie wiedział kiedy rozpoczęła się I wojna światowa. Dramat.
@quiksilver: Saper trzyma poziom od dawna, nie wiem dlaczego w ogole jestes zdziwiony :) Problem jest w porownywaniu Odyna do Sapera, co kompletnie mija sie z celem, bo to kanaly o zupelnie roznej tematyce. Obecnie Odyn i tak robi robote, odzyskal radosc z poszukiwan i da sie to ogladac, bo robi przynajmniej cos innego niz siedzenie w busie ;)