Wpis z mikrobloga

  • 159
#!$%@? ostatni raz jadę w Tatry polskie w wakacje. Trzeba jechać w słowackie albo we wrześniu. Stężenie gówniaków przekracza wszelkie wyobrażenia. Chcesz się wyciszyć na szlaku- kaszojad drze mordę. Chcesz przejść Krupówkami do sklepu- kaszojady wpadają ci pod nogi. Chcesz zrobić zakupy- kaszojady płaczą w alejkach bo nie dostały loda.
Tak wiem, sam tego chciałem, chcącemu nie dzieje się krzywda.
A przejście Krupówkami w godzinach szczytu dosłownie wysysa życie.
#tatry #gory #dzieci #childfree
  • 71
  • Odpowiedz
@furcio: Ja w niedzielę byłem w Karpaczu i wchodziłem na Śnieżkę. W tamtą stronę, to #!$%@? mnie brała, pełno drących ryje kaszojadów. Dopiero, jak schodziłem około 17, to się chill na ścieżkach zrobił i można było w ciszy schodzić.
  • Odpowiedz
@furcio: a skąd jesteś? tzn. czy dla ciebie wypad w te rejony jest rzadszy z racji większej odległości, bo nigdy bym nie pomyślała o zakopcu jako najlepszej bazie wypadowej przez ilość minusów i ceny, celowałabym raczej w Kościelisko, Murzasichle, albo wolała dojechać autem te kilka km i zatrzymać się w Chochołowie, Bukowinie (choć to i Szaflary bywa też mocno patogenne, jednak termy mi to wynagradzają), Małe Ciche.

W tym miesiącu
  • Odpowiedz
@furcio: Ja szedłem od Wangu. Myślałem, że po Samotni zrobi się luz, ale było gorzej. Pełno płaczących dzieciaków, że już sił nie mają i drących ryja rodziców, że więcej ich nie zabiorą, albo szantaż typu "albo wchodzisz na śnieżkę, albo zabieram komputer, jak wracamy". No kurła, zajebiste wychowanie.

No i są dwa wyciągi. Kopa od Karpacza i gondole od strony czeskiej na samą Śnieżkę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lunaria Samochodem teraz trzeba jechać w 4 osoby żeby się zwróciło, a Zakopane jest jedną wielką samochodozą i nie dałoby się parkować. Jakby jechał samochodem to oczywiste że w jakiejś wsi bym spał.
  • Odpowiedz
Ta sama sytuacja nad polskim morzem - pełno chodzącej patolsy z bachorami, woda lodowata jak #!$%@? a ludzie na siłę wpychają tam płaczące żywemu bogu bachory żeby się tylko ich pozbyć na chwile xd byłem świadkiem sytuacji jak dziecko ze śmiechu wrzuciło maciorze kamień za stanik i ona w odwecie rzuciła w niego tak mocno że krew mu leciała i ryczał. Wszystko takie drogie w #!$%@? że dzisiaj zaplacilem za podłą rybę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@furcio: byłem ostatnio w niedzielę na Bystrej i gowniaki widziałem dopiero jak schodziłem przez dolinę Kościeliska. Pro tip: na wysokości 2000+ mało kaszy.
  • Odpowiedz
@furcio wiem co czujesz... Sam szedłem ze swoim kaszojadem, który darł ryja przez całe Krupówki bo chce balona koniowego xD a tata nie kupił - wiem kawał prącia ze mnie xD
  • Odpowiedz
@WafleMichaua: Moja matka uwielbia oba te miejsca i mówi, że super wakacje i chce jeździć albo do trójmiasta, albo do Zakopanego ().
Nie bajtuje - serio tyle ludzi i tłok jej się mega podobają i to dla niej super wakacje - im wiecej ludzi tym lepiej. Nie wiem jak można żyć w taki sposób.
  • Odpowiedz
@furcio: e hm. Nie jechałam nigdy transportem publicznym do zakopca, nawet z matka jak byłam te 8 lat temu na świętach wielkanocnych to u gospodarzy z własnym parkingiem. Nie czytam tez wszystkich komentarzy, a ogół, a w ogóle po prostu narzekasz na Zakopiec, to ci podałam ogólne rozwiązania problemu, jak korzystać z Tatr przy zachwycie ich piękna - bo to fakt i są przepiekne. Moi rodzice często jeżdżą do zakopca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@furcio: Niezły z ciebie roszczeniowy dzban.
Jedziesz w środku wakacji szkolnych do jednego z najpopularniejszych miejsc w kraju i dziwisz się, że są tam też inni ludzie. Także ci, co w przeciwieństwie do ciebie mają swoją rodzinę i dzieci.

Ciekawe w jakim wieku wreszcie odkryjesz, że nie jesteś pępkiem świata i dookoła żyją też inni ludzie którzy najczęściej mają #!$%@? w takich freethinkerow jak ty.
  • Odpowiedz