Wpis z mikrobloga

  • 159
#!$%@? ostatni raz jadę w Tatry polskie w wakacje. Trzeba jechać w słowackie albo we wrześniu. Stężenie gówniaków przekracza wszelkie wyobrażenia. Chcesz się wyciszyć na szlaku- kaszojad drze mordę. Chcesz przejść Krupówkami do sklepu- kaszojady wpadają ci pod nogi. Chcesz zrobić zakupy- kaszojady płaczą w alejkach bo nie dostały loda.
Tak wiem, sam tego chciałem, chcącemu nie dzieje się krzywda.
A przejście Krupówkami w godzinach szczytu dosłownie wysysa życie.
#tatry #gory #dzieci #childfree
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 482
@furcio: kto w ogóle i po co wpada na pomysł by jechać do Zakopanego na wakacje. Krupówki to ostatnie miejsce zaraz po molo w Sopocie gdzie chciałbym się znaleźć w trakcie urlopu.
  • Odpowiedz
@furcio: jedz w najpopularniejsze miejsce turystyczne, w szycie sezonu - narzekaj na tłok i hałas. Jeśli chcesz mieć ciszę na szlaku polecam:
a) wczesne wymarsze
b) wybieranie mniej popularnych tras, czyli nie Moko lub Dolina Chocholowska.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ciemnienie Myślałem po prostu że w środku tygodnia będzie wystarczająco mniej osób niż w weekend, wczesne wymarsze i mniej popularne trasy nie dawały dużej różnicy.
  • Odpowiedz
@furcio: typie, to Zakopane - Krupówki w wakacje xd Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że jak byś robił Szpiglas z D5S z rana albo jakąś rundę po Tatrach Zachodnich, to byś mijał tabuny dzieci. Gdzieś był?
  • Odpowiedz
w środku tygodnia


@furcio: Mordo, to jest Zakopane w okresie wakacyjnym, tam cały czas są tłumy januszy i niewychowanych dzieci xD Coś za coś - albo jedziesz do najlepszej bazy wypadowej w Tatry i męczysz się z ludźmi, albo szukasz mniej popularnych miejsc i cieszysz się spokojem.
  • Odpowiedz
  • 6
Z opowieści wygląda że pojechałeś się polansować na Krupówkach w swoich nowych new balancach
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@furcio: zasada jest ogólnie prosta - ty schodzisz a Janusze wchodzą. Dzieje się to około 11-12. Z resztą przebywanie na grani latem po południu grozi na trafieniem na burze via smażenie na Giewoncie, parę lat temu. Zatem serio, lepiej wychodzić równo że słońcem, spokojniej i bezpieczniej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ciemnienie I tak robiłem

@BarkaMleczna Nie pisałem że oczekiwałem wyciszenia na Krupówkach

@choochoomotherfucker Teraz już będę wiedział. Wolę Beskid niski, widoków nie ma w ogóle, za to przez 10 godzin nie spotyka się człowieka na szlaku

@ciemnienie Żeby mieć nocleg w Murowańcu albo piątce latem, to trzeba robić rezerwację w styczniu, dowiedziałem się w tym roku o tym
  • Odpowiedz
@furcio: gleba albo spanie pod schroniskiem - nie trzeba rezerwować. Do Murowańca masz 1,5h z buta, jak wyjdziesz o wschodzie slonca z miasta to nadal masz masę czasu. Janusze wtedy się przekładają na drugi bok.

Powiedz na jakim szlaku byłeś, bo nie wierzę że przed południem gdzieś wyżej, powyżej schronisk spotykałeś rozwrzeszczane dzieci.
  • Odpowiedz
@furcio: a tam, nielegalne... ( ͡º ͜ʖ͡º)

To przynajmniej pół trasy miałeś czas na wyciszenie i podziwianie widoków. Nie oczekuj, że góry będą puste latem. Czas na kontemplacje jest jesienia, szczerze polecam.
  • Odpowiedz
  • 4
@furcio no stary, wybierasz najbardziej popularną miejscówkę gdzie jeżdżą głównie ludzie którzy niespecjalnie są nawet zainteresowani wyjściem na szlak i jesteś zaskoczony że są tam rodziny z dziećmi i tłok?
  • Odpowiedz