Wpis z mikrobloga

@Jacques-Pierre: 1. Normalna cena
2. Tyle ile potrzebujesz, nie wiem jakie masz potrzeby. Jeden #!$%@? 20k w tydzień, a drugi nie wyda dolara poza hotelem. Dziwne pytanie.
3. Trochę jak pkt.2. Jedna wycieczka może kosztować dla 2 osób 1000 zł, nie wiem jaka część Turcji, jakie wycieczki. Czy chcecie jeść eleganckich restauracjach czy w foodtrackach. Z głodu nie umrzesz jak weźmiesz 2 k i gdzieś tam pojedziesz.
@Jacques-Pierre: 3k to teraz niestety normalna cena jeśli all inclusive. Poczytaj najpierw opinie odnośnie hotelu zaczynając od tych negatywnych. Z własnego doświadczenia wiem, że je opcja all inclusive najczęściej bywa chybiona - średnie/słabe żarcie w hotelach serwują i to nawet w tych najlepszych.
Warto abyś miał revoluta. Warto abyś na start miał papierowe euro przy sobie w małym nominale - powszechny Bakszysz - później w lirach możesz dawać ;)
@Jacques-Pierre: Też wybieram się do Turcji all inclusive, ale we wrześniu. Parę dni temu trafiłem na firmę: https://alanyaonline.pl

Zazwyczaj wycieczki, które proponują biura podróży są mega drogie, a firma wyżej organizuje fajne wycieczki po niskich cenach, przy tym mają mega dobre opinie. Więc jak jedziesz w rejony Riwery Tureckiej/Alyany to możesz sobie obczaić :)

To tak trochę odbiegając od twoich pytań, ale może akurat skorzystasz.